رفت و آمد مسئولان مانع تعیین تكلیف پسماند روی!

رفت و آمد مسئولان مانع تعیین تكلیف پسماند روی! نت واش: رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران دلیل جابجایی مسئولان را عامل اصلی در ماندگاری پسماند روی و بلاتكلیفی این مساله مهم دانست و اظهار داشت: آمد و رفت و جابحایی مسئولان باعث شده سوژه مربوط به پسماند روی تعیین تكلیف نشود.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، یوسف مرادلو ظهر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی دادگستری استان زنجان، اظهار نمود: متاسفانه همواره پشت درهای بسته برای بخش خصوصی تصمیم گیری میگردد.

وی اضافه كرد: برای تصمیم گیری صحیح نیاز به اطلاعات درست وجود دارد و كسانی كه دغدغه سلامت جامعه را دارند باید با اطلاعات درست در این زمینه، سوژه را پیگیری كنند.

مرادلو اشاره كرد: پزشكان مجربی در بخش كارخانه سرب و روی حضور دارند و از تجربیات بالایی برخوردار می باشند كه برای رسیدگی به نتیجه جامع، نیاز به جلسه كارشناسی شده در این خصوص داریم.

وی اشاره كرد: در گذشته با محل استقرار شهرك روی فعلی مخالف بودیم اما امروز در صورت جابه جایی این شهرك، باید هزینه های میلیاردی متحمل شویم.

مرادلویادآور شد: هر صنعتی آلایندگی خاص خود دارد اما باید این مهم به اثبات برسد. هم اكنون بیشتر از ۱۰ درصد فلز ایران از معدن انگوران تامین میگردد كه این نشان از جایگاه این معدن در كشور دارد.

ا نتهای پیام


1397/10/13
14:13:17
5.0 / 5
4424
تگهای خبر: صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است