مراقب خشکشویی های آنلاین باشید!

مراقب خشکشویی های آنلاین باشید! به گزارش نت واش، رئیس اتحادیه خشکشویی و لباسشویی تهران ضمن اعلام کاهش 30 درصدی تقاضای این صنف نسبت به شب عید سال قبل و افزایش 20 تا 30 درصدی نرخ خشکشویی در امسال، نسبت به استفاده از خشکشویی های آنلاین اخطار داد.


ابوالفضل رجب زاده در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه تقاضای خشکشویی ها در شب عید امسال نسبت به سال قبل ۳۰ درصد کاهش داشته، اظهار داشت: علت این کاشه تقاضا مشکلات معیشتی است و مردم اول به فکر نیازهای اولیه همچون تغذیه هستند.
وی با اعلان اینکه امسال قیمت مواد اولیه ۶۰ تا ۷۰ درصد بالا رفته، اظهار داشت: افزایش قیمت خشکشویی ها نیز ۲۰ تا ۳۰ درصد بوده است.
رجب زاده با اعلان اینکه صنف خشکشویی هر روز ضعیف تر می شود، اشاره کرد: در ۱۱ سال قبل همیشه تعداد اعضای این صنف کمتر از ۱۰۰۰ نفر بوده، که نشان میدهد به همان تعداد که به این صنف وارد، از آن خارج می شوند، چون سود و آینده خاصی ندارد. ماشین لباسشویی با دلار جدید چندین برابر شده و وضعیت مشابهی برای مواد اولیه صادق است. افرادی که در این صنف مانده اند بطور معمول صاجب مغازه هستند و کار دیگری هم بلند نیستند.
رییس اتحادیه خشکشویی و لباسشویی تهران درباه خشکشویی های آنلاین نیز اظهار داشت: مکان این خشکشویی های آنلاین و محل شستن لباس ها معلوم نیست. قیمت این واحدها هم معین نمی باشد، اما واحدهای صنفی متناسب با درجه قیمت خودرا در معرض دید مشتری قرار می دهند.
وی با اعلان اینکه در مواردی شاهد بودیم خشکشویی های آنلاین با بدترین شرایط لباس را شست وشو دادند، اما بهترین قیمت را خواسته اند، اشاره کرد: اتحادیه اطلاعاتی از این که خشکشویی های آنلاین لباس ها را کجا شست وشو می دهند ندارد و نمی توان گفت لباس آلوده می شود. یا نه. موردی داشتیم که لباس در کارگاهی که لباس های بیمارستانی شسته می شده، شست وشو داده شده است.
رییس اتحادیه خشکشویی و لباسشویی تهران افزود: بدین سبب پیشنهاد ما این است از واحدهای دارای پروانه کسب بهره گیرند که اکثرا بصورت تلفنی سرویس دهی رفت و آمد دارند. کسب و کارهای آنلاین از اتحادیه کسب و کارهای مجازی مجوز می گیرند و کار آن جمع کردن لباس و تحویل آنست. اما این واحدها پا را فراتر گذاشته و لباس ها را در مواردی در بدترین کارگاه ها شست وشو می دهند. ۹۰ درصد این واحدها لباس ها را با آب می شویند و اصلا پرکلر و مواد خشکشویی در کار نیست تا برای آنها صرفه داشته باشد.1402/01/01
14:45:36
5.0 / 5
182
تگهای خبر: آب , سرویس , ماشین , مشتری
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است