مدیر اداره بندر كنگان خبر داد:

صادرات اولین محموله یخچالی از کنگان به قطر

صادرات اولین محموله یخچالی از کنگان به قطر به گزارش نت واش، بوشهر مدیر اداره بندر و دریانوردی کنگان اظهار داشت: با راه اندازی و بهره برداری از دو پست اسکله، برای نخستین بار محموله یخچالی از کنگان به قطر صادر شد.


عبدالمحمد نادری یکشنبه ۲۶ دی در نشست بررسی مشکلات تجار و بازرگانان بندر کنگان با حضور محسن سلیمی پور مشاور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و فعالان بخش های مختلف حوزه های بندری و دریایی اظهار نمود: در نشست هم اندیشی برای حل مشکلات تجار و تاجر مسائل و مشکلات مختلفی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که بدون تردید با رویکرد تسهیل در فعالیتهای تجار و تاجر برای رفع موانع گامی اساسی برداشته خواهد شد.
نادری بیان نمود: با عنایت به گنجایش و توسعه اسکله کنگان و افزایش حوضچه از ۷ به ۳۷ هکتار تجار و بازرگانان در خواست بازبینی در قانون ساماندهی لنج ویژه بندر کنگان را مطرح نمودند.
وی با اشاره به اینکه ایجاد مشوق برای لنجدارانی که بار تجاری دارند از دیگر مطالبات مطرح شده از جانب فعالان اقتصادی در حوزه بندر و دریانوردی کنگان است، خاطرنشان کرد: برای سفر ملوانی ملوان بیشتر از ۳ ماه امکان رد کردن بیمه وجود ندارد که ملوانان خواهان بازبینی در این قانون شدند.
به گفته ی مدیر اداره بندر و دریانوردی کنگان، برای ایجاد رونق و حضور سرمایه گذاران پیشنهاداتی از قبیل کاهش حقوق ورودی کالا به بندر کنگان عرضه و مورد بررسی قرار گرفت.
نادری با اشاره به اینکه با راه اندازی و بهره برداری از دو پست اسکله رمپ نخستین محموله صادرات یخچالی از راه لندینگ کرافت از کنگان به قطر انجام شد، اضافه کرد: بندر کنگان با آغاز مبادلات تجاری شاهد تحولاتی چشم گیر در عرصه تجارت برون مرزی است که این مهم نویدبخش رونق بندر کنگان و افزایش فرصت های شغلی است.
وی اظهار داشت: با اقدامات و تمهیدات پیش شده برای تسهیل در حوزه های صادرات و واردات این رویه منجر به رضایتمندی بیشتر ساحل نشینان کنگان خواهد شد.
منبع:

1401/10/26
11:43:54
5.0 / 5
258
تگهای خبر: بیمه , تجاری , راه اندازی , سفر
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است