عضو هیات مدیره دفاتر خدمات مسافرت هوایی خوزستان عنوان كرد

عمده هواپیماهای کشور زمین گیرند

عمده هواپیماهای کشور زمین گیرند به گزارش نت واش، خوزستان عضو هیات مدیره دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی خوزستان اظهار داشت: عمده هواپیماهایی که در اختیار ایرلاین های پروازی است، زمین گیر هستند و باتوجه به تحریم ها نیازمند قطعات هستند و امکان پرواز ندارند.امید خوانساری در گفت و گو با ایسنا، درباب قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای پرتردد اظهار داشت: هم اکنون قیمت بلیت هواپیماها در مسیرهای پر تردد مثل مسیر اهواز- تهران و یا اهواز - مشهد بر طبق قیمت مصوب سازمان هواپیمایی کشور است و نرخ پروازها، کف قیمتی است که این سازمان تعیین کرده است.

وی اضافه کرد: قیمت بلیت هواپیما هم اکنون با توجه به این که در فصل مسافرت های داخلی و خارجی قرار داریم، معقول است، مگر این که چارترکننده های پرواز در بعضی از مسیرها بلیت ها را به مردم گران بفروشند.

عضو هیات مدیره دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی خوزستان اظهار داشت: در مسیرهایی که مقصد گردشگری هستند چارترکننده های پروازی هنوز فعال می باشند و در نرخها اعمال نفوذ می کنند اما در مسیرهایی که سازمان هواپیمایی مشخص کرده است، بلیت در سایت های شرکت های هواپیمایی با نرخ مصوب این سازمان عرضه می شود.

خوانساری درباب کاهش تعداد پروازها در کشور عنوان کرد: عمده هواپیماهای شرکت های هواپیمایی کشوری زمین گیر هستند و باتوجه به تحریم قطعات و مشکلاتی که دراین زمینه وجود دارد امکان پرواز ندارند.

یکی از مشکلات در بحث کمبود بلیت مساله زمین گیر شدن هواپیماها است

وی با اعلان اینکه یکی از مشکلاتی که در بحث کمبود بلیت پرواز وجود دارد مساله زمین گیر شدن هواپیماهای شرکت های هواپیمایی است، اضافه کرد: باتوجه به بحث تحریم ها امکان تامین موتور و تعدادی از قطعات ضروری هواپیماها در کشور وجود ندارد و این مساله موجب زمین گیر شدن هواپیماها شده است.

عضو هیات مدیره دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی خوزستان در آخر اظهار داشت: از حدود ۳۴۰ فروند هواپیمایی که در کشور در اختیار ایرلاین های پروازی است، حدود ۱۲۰ تا ۱۳۰ هواپیما فعال می باشند و باقی هواپیماها زمین گیر و نیازمند قطعات هستند که امیدواریم با توافقاتی که در برجام به انجام می رسد مشکل تامین قطعات این هواپیماها حل شود.

منبع:

1401/06/27
11:37:53
5.0 / 5
166
تگهای خبر: پرواز , خدمات , سایت , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است