۴ محصول سیکل اول طرح های شناختی رونمایی گردید

۴ محصول سیکل اول طرح های شناختی رونمایی گردید طی مراسمی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از محصولات سیکل اول شتابدهی شتابدهنده شناختی COGNOTECH رونمایی گردید.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا مراسم رونمایی از محصولات سیکل اول شتابدهی شتابدهنده شناختی COGNOTECH با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی امروز چهارشنبه سوم آذرماه در محل سالن اجتماعات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شد.
در این مراسم از ۴ محصول شتابدهنده COGNOTECH شامل "اپلیکیشن شناختی تقویت حافظه سالمندان به نام چلچلی"، "اپلیکیشن جامع شناختی اوتیسم "نوروکید"، "بازی موبایلی افلاک" و "پلتفرم جامع شناختی سیناپس" رونمایی گردید.
در ادامه این مراسم اختتامیه دوره پیش شتابدهی چالش" توسعه فناوری، محصولات و خدمات شناختی ویژه کودکان با اختلالات عصب رشدی " که توسط شتاب دهنده شناختی COGNOTECH با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شهریورماه ۱۴۰۰ شروع شده بود، انجام شد.
در این مراسم داورانی نیز از دانشگاه علوم پزشکی ایران، پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی، صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا)، صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران و سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور حضور داشتند.
در جریان این رویداد ۱۶ تیم در حوزه تولید، توسعه و بومی سازی بازی های دیجیتال، مداد – کاغذی و فیزیکی، اپلیکیشن و سایت هایe – learning و m – learning؛ فناوری و ابزارها و بسته های ارتقا و توانبخشی شناختی به مرحله پیش شتابدهی راه یافتند که خدمات منتورینگ در حوزه های علوم شناختی و کسب وکار و فنی و همین طور کارگاه های انتقال تجربه در زمینه های کاربردی بصورت آنلاین با همکاری اساتید و متخصصین این حوزه ها به تیم ها ارائه شد.
در مراسم اختتامیه تیم ها بصورت حضوری و آنلاین به ارائه طرح های خود پرداختند و در آخر پنج تیم برتر برگزیده شدند.
تیم های برتر از حمایت های نقدی و غیر نقدی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و شتابدهنده شناختی COGNOTECH بهره مند خواهند شد.1400/09/03
14:21:49
5.0 / 5
214
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است