استاندار در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید:

پنجره واحد دولت در خوزستان راه اندازی شود

پنجره واحد دولت در خوزستان راه اندازی شود به گزارش نت واش، خوزستان استاندار خوزستان اظهار داشت: معاونت اقتصادی استانداری موظف است تا با وزارتخانه های مربوطه و شرکتی که وظیفه راه اندازی پنجره واحد در استانها را برعهده دارد پیگیری های لازم را انجام دهد تا هر چه سریع تر این سامانه در استان ایجاد شود.علی اکبر حسینی محراب در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بیان کرد: معاونت اقتصادی استانداری موظف است تا با وزارتخانه های مربوطه و شرکتی که وظیفه راه اندازی پنجره واحد در استانها را برعهده دارد پیگیری های لازم را انجام دهد تا هر چه سریع تر این سامانه در استان ایجاد شود.

وی اضافه کرد: یکی از ظرفیت های جذب سرمایه گذار در استان راه اندازی این سامانه است چونکه با بوجودآوردن این سایت سرمایه گذار مسیر کوتاه تری را برای دریافت مجوزها و استعلامات لازم طی می کند.

به گزارش نت واش به نقل از استانداری خوزستان، حسینی محراب افزود: در خوزستان تعداد استعلاماتی که برای یک سرمایه گذار صادر می شود باید مشابه سایر استانها باشد و نباید در این بخش سختگیری بیش از اندازه شود.

استاندار خوزستان اظهار داشت: در صورتیکه در مرکز برای کوتاه کردن استعلامات سرمایه گذاران تصمیم گیری شده است در استان نیز باید تابع این تصمیمات باشیم و از سنگ اندازی در راه فعالان اقتصادی جلوگیری نماییم.

وی اضافه کرد: برای جذب سرمایه گذار در خوزستان نیاز به هم افزایی و تعامل هر چه بیشتر با سرمایه گذار است.
1402/03/02
13:18:11
5.0 / 5
260
تگهای خبر: تولید , دولت , راه اندازی , سایت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است