مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست خبر داد

اعطای تسهیلات ویژه به نیروگاه های تجدیدپذیر

اعطای تسهیلات ویژه به نیروگاه های تجدیدپذیر به گزارش نت واش، مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست از اعطای تسهیلات ویژه به نیروگاه های تجدیدپذیر آگاهی داد و اظهار داشت: این مساله در حفظ محیط زیست بسیار حائز اهمیت می باشد.به گزارش نت واش به نقل از مهر، سجاد انجم شعاع مدیرعامل و نایب رییس صندوق ملی محیط زیست در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست درباره ی تفاهم نامه همکاری بین این صندوق و سازمان انرژی های تجدیدپذیر گفت: صندوق ملی محیط زیست صندوقی نوپا بوده که سه سال است فرآیندهای جدی را آغاز نموده است.
وی اضافه کرد: اعطای تسهیلات به نیروگاه های تجدیدپذیر از شروع سال ۱۴۰۱ شروع شده و امیدواریم بتوانیم پروژه های بیشتری را حمایت نماییم.
انجم شعاع اشاره کرد: همین طور ۱۰۰ میلیارد تومان از بودجه مصوب برای انرژی های تجدیدپذیر در نظر گرفته شده است.
همچنین در ادامه محمود کمانی معاون وزیر و رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و راندمان انرژی برق گفت: تامین مالی برای راه اندازی نیروگاه ها توسط صندوق هایی مانند صندوق ملی محیط زیست بسیار حائز اهمیت می باشد و باید افزایش یابد.
وی اظهار داشت: این مساله در بهبود وضعیت هوا و رسیدن به هوای پاک مدنظر است تا جهت توسعه انرژی پاک باید هر چه بیش از انرژی های تجدیدپذیر استفاده نمود.
کمانی اشاره کرد: همین طور این برنامه ها در بهینه سازی مصرف برق هم بسیار تأثیرگذار است.منبع:

1401/09/02
15:25:07
5.0 / 5
246
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است