همكاری ۳ جانبه برای دستیابی به دانش فنی و خط تولید واكسن كرونا

همكاری ۳ جانبه برای دستیابی به دانش فنی و خط تولید واكسن كرونا به گزارش نت واش شرکت داروسازی اسوه با همکاری مشترک با یکی از شتابدهنده های حوزه زیست فناوری و حمایت مالی یکی از بانک ها مبادرت به راه اندازی خط ویال تزریقی واکسن کووید ۱۹کرد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، بخشایش، مدیر عامل شرکت داروسازی اسوه در نشست خبری افتتاح خط ویال تزریقی واکسن کووید ۱۹ ضمن اشاره به سابقه تولید دارو در این شرکت، اظهار داشت: بر طبق این تجارب با انتشار کرونا در کشور وارد تولید واکسن کرونا شدیم.

وی ضمن اشاره به همکاریهای این شرکت در تولید واکسن کرونا، اظهار نمود: در این همکاری مشترک با یکی از شتابدهنده های حوزه زیست تکنولوژی امروز خط تولید انبوه واکسن کووید ۱۹ با عنوان "اسوید ۱۹" با ظرفیت ساعتی ۶ هزار عدد ویال راه اندازی خواهد شد.
بخشایش با تکیه بر اینکه این میزان ظرفیت در سال ۲۰ میلیون عدد ویال خواهد شد، افزود: جهت راه اندازی این خط تولید دستگاههای مورد نیاز نصب شده است.
مدیر عامل شرکت داروسازی اسوه با اشاره به اینکه این اقدام با سرمایه گذاری بانک ملی اجرایی شده است، خاطرنشان کرد: تابحال جهت راه اندازی این خط تولید ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری شده است.
منبع:

1400/01/29
21:01:10
5.0 / 5
1002
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است