رئیس اداره محیط زیست شاهرود:

شكار آهو، گوسفند و پرندگان وحشی در میاندشت

شكار آهو، گوسفند و پرندگان وحشی در میاندشت به گزارش نت واش رئیس اداره محیط زیست شاهرود از وقوع شكار آهو، گوسفند و پرندگان وحشی در میاندشت میامی آگاهی داد و اظهار داشت: متهم دستگیر و روانه زندان شد.علی اکبر قربانلو در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه به دنبال گزارش موثق و یک کار اطلاعاتی و تحقیقاتی در خصوص آنکه عده ای طی چند روز گذشته مبادرت به شکار آهو و گوسفند وحشی در منطقه میاندشت میامی کردند، موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، اظهار داشت: بررسی های اولیه نشان داد که شکار در زیستگاه های منطقه میان دشت به وقوع پیوسته است.
وی بابیان اینکه در همان ساعات اولیه تحقیقات، اطلاعات دقیق از محل نگهداری گوشت های حیات وحش کسب شد، اضافه کرد: با هماهنگی دادستان میامی و همکاری عوامل پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی شاهرود دستور بازرسی از محل نگهداری گوشت ها و منازل افراد متخلف صادر شد.
رئیس اداره محیط زیست شاهرود ضمن بیان اینکه با رعایت قوانین شهروندی و شئونات اسلامی از منازل افراد موردنظر بازرسی های لازم به عمل آمد، اظهار داشت: طی این بازرسی ها پنج کیلو گوشت گوسفند وحشی، تعدادی کبک و تیهو شکار شده و سیرابی گوسفند وحشی کشف شد.
قربانلو در ادامه اشاره کرد: طی این عملیات دوقبضه سلاح که یک قبضه سلاح خفیف قاچاق و یک قبضه تفنگ بادی هستند و همین طور تعداد زیادی فشنگ سلاح ساچمه زنی و دوربین شکاری و سه عدد چاقو کشف و توقیف شد.
وی ضمن بیان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده تحویل دادگاه خواهد شد، اضافه کرد: جریمه گونه نر حیات وحش ۲۵ میلیون تومان و ماده ۷۵ میلیون تومان است که متخلفان ملزم به پرداخت آن هستند.


منبع:

1399/09/07
13:28:09
5.0 / 5
1436
تگهای خبر: محیط زیست
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است