وزیر جهادكشاورزی:

تا ۲ هفته آینده نتیجه اقدامات برای كاهش قیمت مرغ مشخص می شود

تا ۲ هفته آینده نتیجه اقدامات برای كاهش قیمت مرغ مشخص می شود به گزارش نت واش كرمانشاه وزیر جهاد كشاورزی از برنامه ریزی برای پایین آمدن قیمت مرغ اطلاع داد و اظهار داشت: احیانا ظرف دو هفته آتی نتایج این اقدامات مشخص خواهد شد.


کاظم خاوازی امروز(۲۳مرداد) در کرمانشاه، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به ایسنا، با اشاره به برنامه ریزی برای کاهش قیمت مرغ، اظهار نمود: با عنایت به برنامه ریزی های وزارت صمت و اقداماتی که از جانب وزارت جهاد کشاورزی انجام شده و انبوه کنجاله سویا، ذرت و جو که از گمرکات آزاد شده، پیشبینی می نماییم قیمت مرغ کاهش پیدا کرده و به قیمت منطقی برسد.
وی افزود: فکر می کنم تا حداکثر دو هفته آتی شاهد آثار اقدامات انجام شده در جهت کاهش قیمت مرغ در کشور باشیم.
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه اظهار نظر در مورد قیمت مرغ با ستاد تنظیم بازار در وزارت صمت است، اظهار داشت: وظیفه ما در جهاد کشاورزی تأمین نهاده های مورد نیاز صنعت مرغداری است که به شدت در حال پیگیری هستیم.
تولیدات کشاورزی کشور به ۱۳۰ میلیون تن می رسد
​​​
خاوازی در ادامه در جمع خبرنگاران اشاره ای هم به برنامه ریزی برای افزایش تولیدات کشاورزی کشور در سال جهش تولید داشت و اظهار داشت: بر مبنای برنامه های جهش تولید، میزان تولیدات سالانه بخش کشاورزی از ۱۲۵ میلیون تن فعلی به ۱۳۰ میلیون تن خواهد رسید.
وی با اشاره به اهمیت به روز کردن کشاورزان برای ایجاد جهش در تولیدات بخش کشاورزی، اظهار داشت: با نفوذ دانش می توان میزان تولیدات بخش کشاورزی را جهش داد.
وی اظهار داشت: در زمینه تولید شیر و گوشت مرغ خیلی بیشتر از نیاز کشور تولید داریم. در زمینه تولید آبزیان هم بیشتر از نیاز کشور تولیدات داریم، با این وجود بازهم برای افزایش تولیدات این بخش تلاش می شود.
منبع:

1399/05/24
18:13:03
5.0 / 5
1925
تگهای خبر: آب , بازار , تولید , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است