در پارك فناوری تهران

كارگاه آشنایی با فرایندهای ارزیابی و پشتیبانی از شركت های دانش بنیان

كارگاه آشنایی با فرایندهای ارزیابی و پشتیبانی از شركت های دانش بنیان به گزارش نت واش كارگاه آشنایی با فرایندهای ارزیابی و پشتیبانی از شركت های دانش بنیان در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می گردد.


برگزاری كارگاه آشنایی با فرایندهای ارزیابی و پشتیبانی از شركت های دانش بنیان در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، پارك علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری كارگاه آشنایی با فرایندهای ارزیابی و پشتیبانی از شركت های دانش بنیان را با هدف آشنایی با انواع شركت های دانش بنیان، سازوكار ارزیابی شركت های دانش بنیان و بررسی فرآیند ارزیابی، آیین نامه تشخیص صلاحیت شركت ها و مؤسسات دانش بنیان، لیست كالاها و خدمات دانش بنیان، حمایت های مالی، گمركی، بیمه، استقرار، سربازی و… را روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه جاری از ساعت ۹ تا ۱۳ برگزار می نماید.

مخاطبان این دوره دانشجویان، دانش آموختگان، شركت های عضو و مستقر در پارك های علم و فناوری، شركت های دانش بنیان، كاركنان پارك ها و مراكز رشد هستند.

بر مبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به وب سایت http: //utstpark.ir/daneshbonyan رجوع كنند و یا جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴- ۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی ۱۳۸ تماس بگیرند.1398/08/08
15:16:06
5.0 / 5
4673
تگهای خبر: آب , بیمه , ثبت نام , خدمات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است