آمادگی ایران برای میزبانی اجلاس صندوق های حامی اكوسیستم نوآوری در كشورهای در حال توسعه

آمادگی ایران برای میزبانی اجلاس صندوق های حامی اكوسیستم نوآوری در كشورهای در حال توسعه نت واش: رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی در دیدار با مدیركل مركز علم و فناوری كشورهای غیرمتعهد و در حال توسعه از آمادگی این صندوق برای میزبانی نمایندگان صندوق های حامی اكوسیستم نوآوری فعال در این كشورها در تهران آگاهی داد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، در حاشیه كارگاه بین المللی "سیاستگذاری در ترویج علم، فناوری و نوآوری"، دكتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی با دكتر "آمیتاوا باندوپادیایی" مدیركل مركز علم و فناوری كشورهای غیر متعهد دیدار و گفت و گو كرد.
در این دیدار دكتر وحدت پیشنهاد برگزاری یك كارگاه جهت بررسی فرصت ها و موانع همكاری مشترك بین صندق های حامی اكوسیستم فناوری را بیان كرد و اظهار داشت: در این پنل می توان به بررسی نقش و جایگاه نهادهای تأمین مالی، تعریف مكانیزم های نوین همكاری در امتداد ارتقای سطح نوآوری توسط مركز علم و فناوری كشورهای عدم تعهد و در حال توسعه پرداخت و درباره آن بحث و تبادل نظر كرد.
رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی افزود: ما آمادگی داریم تا میزبان چنین اجلاسی با حضور نمایندگان صندوق های سرمایه گذار خطرپذیر (VC) از دیگر كشورها و نیز نمایندگان صندوق های دولتی حامی اكوسیستم نوآوری در كشورهای غیرمتعهد در تهران باشیم.
در این دیدار همین طور سوژه همكاری صندوق نوآوری و شكوفایی با صندوق های حوزه فناوری كشور هند عنوان شد و پیرامون نهایی شدن اسناد همكاری این نهادها با یكدیگر تبادل نظر كردند.
منبع:

1398/03/31
21:21:42
5.0 / 5
4410
تگهای خبر: دولت , فناوری
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است