پیش بینی سازمان هواشناسی:

ورود سامانه بارشی از غرب كشور

ورود سامانه بارشی از غرب كشور به گزارش نت واش كارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز یك سامانه بارشی از غرب به كشور وارد شد و به تدریج در این مناطق شاهد كاهش دما تا ۸ درجه خواهیم بود.


به گزارش نت واش به نقل از مهر، مرتضی ضرابی كارشناس سازمان هواشناسی تصریح كرد: از امروز یك سامانه بارشی از غرب وارد كشور شده و ما امروز گزارش بارندگی در ایلام، كرمانشاه و كنگاور داشتیم و به تدریج اغلب نقاط نیمه غربی را در بر می گیرد. كارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: انتظار بارندگی را در بخش هایی از استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، كردستان، كرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، كهگیلویه و بویراحمد خواهیم داشت و بارش ها در ارتفاعات رشته كوه زاگرس به صورت برف خواهد بود. وی با اشاره به اینكه امروز و فردا دمای هوا در نیمه غربی كشور و شمال غرب تا ۸ درجه كاهش خواهد داشت، اظهار داشت: این سامانه بارشی فردا به سمت شرق حركت می كند و بخش های مركزی كشور، دامنه های جنوبی البرز همچون زنجان، قزوین، البرز و تهران را دربر می گیرد و به شكل پراكنده در بخش هایی از جنوب شرق و شمال شرق كشور هم بارندگی خواهیم داشت. ضرابی اضافه كرد: از فردا انتظار كاهش دما در نیمه شرقی كشور را داریم و این سامانه شنبه از مرزهای شرقی كشور خارج می شود و عصر شنبه سامانه دیگری از شمال غرب و غرب وارد خواهد شد.
كارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: پدیده غالب ساعات عصر امروز در جنوب غرب كشور، وزش باد خواهد بود كه باعث كاهش كیفیت هوا و گرد و غبار خواهد شد و آب های خلیج فارس هم امروز و فردا مواج خواهد بود.

1397/12/25
12:25:41
5.0 / 5
4460
تگهای خبر: آب , كیفیت , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است