اداره كل حفاظت محیط زیست لرستان اعلام كرد؛

خرید و فروش سمندر لرستانی ممنوع می باشد

خرید و فروش سمندر لرستانی ممنوع می باشد نت واش: اداره كل حفاظت محیط زیست لرستان با صدور اطلاعیه ای از ممنوعیت خرید و فروش سمندر لرستانی در آستانه نوروز آگاهی داد.به گزارش نت واش به نقل از مهر، اداره كل حفاظت محیط زیست لرستان با صدور اطلاعیه ای از ممنوعیت خرید و فروش «سمندر لرستانی» در آستانه عید نوروز آگاهی داد.
در این اطلاعیه آمده است:
به اطلاع عموم مردم و دوست داران و علاقه مندان حیات وحش و محیط زیست می رساند كه گونه منحصر به فرد سمندر لرستانی كه در سال های اخیر و خصوصاً در آستانه نوروز در سطح شهرها و اماكن مختلف به فروش می رسد، جزو گونه های به شدت در معرض خطر انقراض و مختص ایران است و هر گونه خرید و فروش آن غیرقانونی بوده و جرم شمرده می شود و سازمان حفاظت محیط زیست بر طبق قوانین مصوب موجود با متخلفین برخورد قانونی می كند.
بر این اساس از همه دوست داران محیط زیست درخواست می شود تا در صورت مشاهده این پدیده، سوژه را در اسرع وقت به اداره كل حفاظت محیط زیست استان و ادارات تابعه؛ ادارات كل حفاظت محیط زیست سراسر كشور یا دفتر حفاظت و مدیریت شكار و صید سازمان حفاظت محیط زیست كشور، در بین گذاشته تا اقدامات قضائی لازم در این زمینه به عمل آید، ضمناً شماره تلفن ۱۵۴۰ به صورت بلاعوض و شبانه روزی آماده دریافت اطلاعات مربوطه است. (شماره تلفن های اداره كل حفاظت محیط زیست لرستان ۳۳۲۰۱۷۷۵-۳۳۲۲۱۷۷۴)

1397/12/21
00:00:36
5.0 / 5
4406
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است