كمبود مواد اولیه دست از سر تولیدكنندگان پوشاك بر نمی دارد

كمبود مواد اولیه دست از سر تولیدكنندگان پوشاك بر نمی دارد نت واش: رئیس اتحادیه پوشاك مشهد اظهار داشت: متاسفانه مشكلاتی در حوزه تهیه مواد اولیه داریم كه بسیار نمایان است، این مشكلات در حوزه دارایی و موارد دیگری وجود دارد كه سبب شده تولید ما آنگونه كه باید رشد نكرده باشد.


مهدی لسان طوسی در گفت‎ وگو با ایسنا اظهار نمود: هم اكنون با عنایت به ممنوع شدن بحث واردات نباید قاچاق صورت بگیرد اما اینكه تصور نماییم قاچاق به صفر رسیده، فكری واهی است؛ هم اكنون ظرفیت تولیدكنندگان ما مقداری تغییر پیدا كرده و ظرفیت تولید آنها رو به بهبود است.
وی بیان كرد: متاسفانه مشكلاتی در حوزه تهیه مواد اولیه داریم كه بسیار نمایان است، این مشكلات در حوزه دارایی و موارد دیگری وجود دارد كه سبب شده تولید ما آنگونه كه باید رشد نكرده باشد. باید این موارد خصوصاً در بخش مواد اولیه اصلاح گردد.
رئیس اتحادیه پوشاك مشهد افزود: با عنایت به نامگذاری سال به نام پشتیبانی از تولید، باید نگاه بانك ها، بیمه، سازمان صنایع و سایر ارگان های مرتبط در این سوژه مساعدتی شود.
وی اشاره كرد: با عنایت به ظرفیت و پتانسیلی كه وجود دارد، به هیچ عنوان نیازی به واردات پوشاك مگر واردات برندها آن هم به سبب بالا بردن سطح كیفی كار را نداریم، چونكه برندهای خارجی از نظر كیفی می توانند برای كیفیت داخلی احداث رقابت كنند.
لسان طوسی اظهار داشت: درباب شعار سال باید ارگان های مرتبط در بحث پشتیبانی از تولید، بخشی از كار را به سهم خود پوشش دهند تا در نهایت بتوانیم تولید داخلی را جایگزین نبود واردات پوشاك خارجی نماییم.

1397/09/24
19:41:05
5.0 / 5
4902
تگهای خبر: بیمه , تولید , كیفیت , واردات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است