برای زلزله احتمالی تهران

ظرفیت استفاده از ۴۰۰۰ سوله واحدهای تولیدی

ظرفیت استفاده از ۴۰۰۰ سوله واحدهای تولیدی به گزارش نت واش معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران از ظرفیت ۴۰۰۰ سوله مطمئن و ایمن واحدهای تولیدی تهران و حومه آن به منظور سرویس دهی به مردم در صورت رخداد زلزله تهران اطلاع داد.


بیژن پناهی زاده در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به این كه ۴۰۰۰ سوله به واحدهای تولیدی در شهرك ها و نواحی صنعتی تهران و حومه آن اعم از خصوصی و دولتی وجود دارد كه می تواند در صورت وقوع زلزله احتمالی تهران به مردم خدمت رسانی كند، اظهار نمود: ما دارای شهرك ها و نواحی صنعتی مختلفی در تهران و نواحی اطراف آن اعم از قرچك، ورامین، دماوند، جاده تهران به كرج، شهریار، قلعه حسن خان، شهرری و غیره داریم كه می توانند سوله های خویش را به منظور خدمت رسانی به مردم مورد استفاده قرار دهند.
وی ادامه داد: متاسفانه سوله های مدیریت بحران در مسیرهای منتهی به ساختمان های بلند مرتبه سازی شده قرار دارند هرچند كه خود سوله آنها امن است این كه سوله در محیط مناسبی تعبیه نشده است بروز مشكل می كند، اما سوله های واحدهای تولیدی در خارج از شهر قرار گرفته و محوطه هایی دارند كه ساختمان های بلند مرتبه سازی شده در نزدیك آنها نیست.
وی با تاكید بر این كه به تمامی واحدهای صنعتی و تولیدی اعلام می نماییم كه در هنگام وقوع زلزله در سوله های خویش را باز كرده تا مردم از این محیط ها استفاده كنند، اظهار نمود: سوله هایی واحدهای صنعتی در مقابل زمین لرزه بیشتر از ساختمان های معمولی مقاومت دارند و علاوه بر این در مكان هایی قرار دارند كه در مسیر منتهی به آنها ساختمانی وجود ندارد. ازاین رو از كلیه مردمی كه قصد دارند خویش را در محیط ایمنی قرار دهند خواهش می نماییم تا خویش را به شهرك ها و نواحی صنعتی برسانند كه واحدهای تولیدی در آنها مستقر است. نامه نگاری های مربوطه در این خصوص صورت خواهد گرفت و مشكلی وجود ندارد.
وی با بیان این كه ۴۰۰۰ واحد تولیدی و اطراف آن سوله امن و مطمئن دارند، اظهار داشت: ما از تمامی این واحدهای تولیدی درخواست می نماییم تا به مردم درحین زلزله سرویس دهی كنند و علاوه بر این طی نامه نگاری هایی از آنها می خواهیم تا آب و سایر مواد مورد نیاز برای مردم را فراهم كنند.


 

1396/09/30
15:00:32
5.0 / 5
5437
تگهای خبر: بحران , وزارت صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است