با كمك آلمانی ها صورت می گیرد

كیفت آب كشور بهبود می یابد

كیفت آب كشور بهبود می یابد نت واش: مدیر كل دفتر مدیریت مصرف و كاهش هدررفت آب شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور از امضا تفاهم نامه ای با شركت آلمانی به منظور مدیریت هوشمند شبكه توزیع با هدف كنترل شاخص های هیدرولیكی برای كاهش هدررفت و افزایش كیفیت آب اطلاع داد.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، علی سیدزاده در حاشیه سیزدهمین نمایشگاع صنعت آب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه تفاهم نامه امروز برای اجرای یك پایلوت در شهرستان كاشان، شهر قمصر برای مدیریت هوشمند شبكه توزیع آب به امضا رسیده است، اظهار نمود: طرح های تله متری و اسكاد را آغاز كره ایم تا بتوانیم با استفاده از دانش و تجربه های كشور آلمان در حوزه مدیریت هوشمند توزیع آب فعالیت های آبی را پیش ببریم.

وی با اشاره به اینكه هزینه اجرای این پایلوت ۶۰۰ میلیون تومان تخمین زده شده اضافه كرد: بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته قرار شده است كه ۵۰ درصد این هزینه ها را وزارت علوم كشور آلمان پرداخت كند.

وی خاطرنشان كرد: در صورت كسب نتایج مطلوب قرار است این طرح در كل كشور اجرایی شود چون كه بطور قطع با اجرایی كردن این طرح می توان با تنظیم فشار شبكه میزان مصرف آب را كنترل كرد.

وی با اشاره به دیگر تاثیرات مثبت اجرای این طرح اظهار داشت: این طرح علاوه بر تاثیرات كمی می تواند شاخص های كیفی را بدنبال داشته باشد. 

1396/07/26
21:33:55
5.0 / 5
5335
تگهای خبر: آب , آب و فاضلاب
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است