دادستان آبادان:

سگ آزار معروف در آبادان راهی زندان شد

سگ آزار معروف در آبادان راهی زندان شد نت واش: آبادان – دادستان آبادان از زندانی شدن فرد سگ آزار معروف در آبادان اطلاع داد.
ناصر غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اینكه ماه گذشته انتشار سریع و گسترده كلیپی در فضای مجازی بازتاب منفی و حتی تند افكار عمومی را به دنبال داشت، اظهار داشت: در كلیپ انتشار یافته در فضای مجازی شخصی با چهره ای آشكار در حال آزار و اذیت یك قلاده سگ است.
وی اضافه كرد: به لحاظ اهمیت موضوع، مراتب توسط اداره محیط زیست شهرستان و نیروی انتظامی در قالب دو فقره گزارش به دادگستری منعكس شد كه بلافاصله پرونده های مربوطه با یكدیگر ادغام و به شعبه یك بازپرسی ارجاع شد كه وی هم دستورات قضایی قاطع برای دستگیری متهم را صادر و ابلاغ نمود.
وی اظهار نمود: در جریان تحقیقات ادامه دار برای شناسایی هویت فرد متهم، اداره اداره محیط زیست شهرستان آن را شناسایی و اعلام نمود.
دادستان آبادان خاطرنشان كرد: تلاش زیادی توسط نیروی انتظامی برای دستگیری متهم انجام شد اما به علت غلیان احساسات و عواطف مردم و به دنبال آن تجمع تعدادی از طرفداران حقوق حیوانات در مقابل منزل متهم و تولید حساسیت برای فرد متهم، وی از شهرستان متواری شد.
غلامی اظهار داشت: دستگاه قضایی شهرستان ضمن احترام به افكار عمومی، به دور از هرگونه تاثیرپذیری از هیجانات و احساسات به صورت مستمر پیگیر شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهم توسط نیروی انتظامی بود تا اینكه در هفدهم اردیبهشت ماه امسال فرد متهم به نام « م.آ » توسط نیروی انتظامی دستگیر و به صورت سریع و با دستور قضایی به بازداشتگاه منتقل شد.
وی ضمن اشاره به اینكه تحقیقات انجام شده حاكی از مسروقه بودن سگ مزبور داشت و متهم هم در بازپرسی به این مورد اقرار كرد، اضافه كرد: در جریان بازپرسی متهم اقرار كرد كه به هنگام آزار و اذیت سگ، شرب خمر كرده بود.
غلامی اظهار نمود: براین اساس متهم یاد شده در روز هجدهم اردیبهشت ماه جاری به افترا جریحه دار كردن عفت عمومی، سرقت و شرب خمر با صدور قرار تامین كیفری به دستور بازجو شعبه یك دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبادان روانه زندان شد.

1397/02/19
14:02:58
5.0 / 5
4797
تگهای خبر: آب , محیط زیست
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است