فرمانده یگان حفاظت محیط زیست كشور:

تخریب محیط زیست ضربه های جبران ناپذیری درپی دارد

تخریب محیط زیست ضربه های جبران ناپذیری درپی دارد نت واش: نت واش: فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست کشور تخریب محیط زیست و از بین بردن گونه های حیات وحش را منجر به ضربه های جبران ناپذیری دانست.به گزارش نت واش به نقل از مهر، سرهنگ جمشید محبت خانی ظهر چهارشنبه در مراسم شروع دوره تحصیلی رشته محیط بانی شمال کشور در هنرستان کشاورزی شهید بهشتی ساری به افتتاح رشته محیط بانی در هنرستان ساری اضافه کرد: تا حالا سه مدرسه کشور افتتاح شده است و به دانش آموزان فارغ التحصیل در این مدارس دیپلم محیط بانی اهدا می شود.
وی با اعلان اینکه محیط بانان برای صیانت از حیات وحش باید تلاش کنند، به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت اشاره نمود و گفت: هرگونه کوشش برای حفظ محیط زیست یک فعالیت دینی شمرده می شود.
وی با عنوان این که برای بهتر زنده بودن نباید زنده بودنمان را به خطر بیاندازیم، اظهار داشت: نباید بقای خودرا به عنوان مثال با کارخانه و تخریب محیط زیست به خطر بیندازیم و اجازه ندهیم حیات خود و گونه های بشری و طبیعی به خطر افتد برای اینکه در آینده ضربه های جبران ناپذیری به حیات بشری زده خواهد شد.
سرهنگ محبت خانی رسالت محیط زیست و محیط بان را عظیم و بزرگ دانست و اظهار داشت: ۱۵۱ نفر جان خودرا برای حفظ محیط زیست و گونه های آن از دست داده اند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با اعلان اینکه ۱۲ دستگاه دولتی دارای یگان حفاظت هستند، یکی از این دستگاهها را محیط زیست اعلام نمود و اظهار داشت: ۳۰۰ نفر از محیط بانان در راه حفظ و صیانت از عرصه ها مجروح شده اند.


منبع:

1402/07/05
23:14:04
5.0 / 5
218
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است