ترکیب اتاق بازرگانی تهران نهایی شد

ترکیب اتاق بازرگانی تهران نهایی شد نت واش: به گزارش نت واش، بعد از نهایی شدن فرآیند انتخابات اعضای اتاق بازرگانی تهران، حالا دولت هم نمایندگان خویش را معرفی کرده تا بدین سان شرایط برای تشکیل اولین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران فراهم گردد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، بعد از برگزاری انتخابات اتاق های بازرگانی سراسر کشور در اسفند سال قبل و تایید اسامی منتخبان بخش خصوصی، مطابق قانون دولت هم باید ۲۰ نماینده خود در اتاق بازرگانی تهران را معرفی می کرد که سرپرستان دو وزارت خانه صمت و جهاد کشاورزی این مورد را نهایی کرده اند.
بنا بر اعلام سید مهدی نیازی، سپرست وزارت صمت، علی نبوی، علیرضا پیمان پاک، مهدی ضیغمی، حسین فرهیدزاده، محمد آرام بن یار، محمد مهدی برادران خلخالی، رضا محتشمی پور، علیرضا شاه میرزایی، سید محمد موسوی، یونس سلمانی، مهدی صادقی نیارکی، محمد رضوانی فر، آرمان خالقی، حامد زرگر و مهدی مسکنی افرادی هستند که از جانب این وزارت خانه برای عضویت در دور جدید اتاق بازرگانی تهران معرفی شده اند.
همینطور در نامه وزارت جهادکشاورزی، احمد خانی نوذری، عطاالله اشرفی اصفهانی، مجید موافق قدیری و جعفر فرجی، معرفی شده اند و جای نفر پنجم فعلاً خالی است. عطاالله اشرفی اصفهانی و جعفر فرجی در دوره نهم هم از جانب همین وزارت خانه بعنوان نمایندگان دولت معرفی شده و جزو هیات نمایندگان اتاق تهران بودند.
احمد خانی نوذری که هم اکنون معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، بعنوان یک چهره جدید معرفی شده تا این وزارت خانه بزرگ و مهم اقتصادی هم در اتاق تهران نماینده داشته باشد. گر چه این احتمال وجود دارد که در لیست ۱۵ نفره وزارت صنعت، معدن و تجارت هم افراد دیگری از این وزارت خانه یا دیگر سازمان های وابسته حضور داشته باشند.
وزارت جهاد کشاورزی هم چنین در میان چهار نماینده معرفی شده، نام مجید موافق قدیری را هم قرار داده است که از فعالان بخش خصوصی به حساب می آید و رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان است. او هم چنین دبیرکل و عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و یونان است.
بدین سان از ۲۰ نماینده دولت در اتاق بازرگانی تهران، نام ۱۹ نفر نهایی شده و دیگر محدودیتی بر سر تشکیل اولین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران وجود نخواهد داشت.
پیشبینی می شود با برگزاری اولین جلسه که شاید در سه شنبه هفته پیش رو برگزار شود، رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق تهران معرفی شوند و بعد از آن با ایجاد جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، رئیس جدید این اتاق هم کار خویش را آغاز کند.
منبع:

1402/02/29
15:53:55
5.0 / 5
238
تگهای خبر: آب , بازرگانی , دولت , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است