دومین توله یوز ایران تلف شد

دومین توله یوز ایران تلف شد به گزارش نت واش معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست از تلف شدن دومین توله یوز آسیایی به دنیا آمده در مرکز تکثیر یوز آسیایی اطلاع داد.


به گزارش نت واش به نقل از مهر، حسن اکبری معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست از تلف شدن دومین توله یوز آسیایی به دنیا آمده در مرکز تکثیر یوز آسیایی اطلاع داد و اظهار داشت: علت تلف شدن این توله در دست بررسی و نتیجه بعد از کالبدگشایی اعلام خواهد شد. حسن اکبری اظهار داشت: بامداد امروز دامپزشک تیمارگر توله یوزها متوجه تغییر در عادت دفع آنها می شود که به فوریت مبحث توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان، به دامپزشکان گروه بیماری های دفتر حیات وحش منعکس و با هماهنگی دامپزشک متخصص داخلی دام کوچک از دانشکده دامپزشکی سمنان به محل نگهداری یوزها منتقل شده و بعد از معاینه نسبت به درمان آن اقدام می کند.

وی اظهار داشت: بعد از بررسی های انجام پذیرفته، با نظر دامپزشک متخصص، تصمیم بر این شد که توله ها، جهت بررسی بیشتر و نظارت دامپزشکی به یک بیمارستان تخصصی دامپزشکی در تهران منتقل شوند که متأسفانه یکی از توله ها در راه انتقال به تهران تلف شد توله دوم به بیمارستان تخصصی دامپزشکی منتقل و تحت نظارت های دامپزشکی قرار دارد.

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان اظهار داشت: تلف شدن توله یوز در دست بررسی و علت دقیق آن بعد از کالبدگشایی اعلام خواهد شد.

1401/02/29
14:10:45
5.0 / 5
201
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است