تاكسی های خودران بنز در راهند!

تاكسی های خودران بنز در راهند! نت واش: دو غول خودروسازی و تكنولوژی آلمانی قصد دارند با همكاری باهم، به آزمایش راه اندازی سامانه خودرو و تاكسی های خودران بپردازند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت موتور۱، این روزها كه بازار خودروهای خودران داغ و پر تب و تاب شده است، شركت های خودروسازی برتر جهان اقدام به طراحی، آزمایش و تولید خودروهای خودران كرده اند.

حالا غول خودروسازی دایملر آلمان – شركت مادر مرسدس بنز - با همكاری غول تكنولوژی بوش در این كشور تصمیم گرفته است كه به منظور راه اندازی هر چه سریعتر سامانه تاكسی های خودران و پیشگام شدن در صنعت این گونه خودروهای جدید و پیشرفته، اقدام به آزمایش و تست های نهایی و فوق پیشرفته خودروهای خودران كند.

اما آن طور كه از سخنان و لحن گفتار مدیران این دو شركت عظیم آلمانی معلوم و مشخص است، به نظر می رسد مراحل پیشرفت و آزمایش های نهایی این خودروها تابحال از لحاظ عملی و علمی با موفقیت های فراوانی رو به رو شده است.

در ماههای اخیر اخبار و گزارش های خوشحال كننده ای به گوش رسیده كه از آن حكایت می كند كه طی یك دهه آینده خودروهای كاملا خودران به تولید انبوه رسیده و روانه بازار خواهند شد.

دایملر آلمان تحت تاثیر اقدامات سایر خودروسازان بزرگ و به نام جهان همچون بی ام و، گوگل، اپل، اوبر، نیسان، ولوو، هوندا و كیا، تصمیم گرفته است كه به روند طراحی، آزمایش و تولید خودروهای خودران سرعت ببخشد و بدین ترتیب از سایر رقیبان خود جای نماند.

چیزی كه بیشتر به نظر می رسد آن است كه دیاملر بیشتر درصدد تولید تاكسی های خودران و وسائل حمل و نقل عمومی است.

چشم انداز صنعت خودروهای خودران در آینده ای نزدیك شاهد رقابت تنگاتنگی است كه میان غول های خودروسازی و تكنولوژی جهان در خواهد گرفت.
1396/11/20
22:30:08
5.0 / 5
5986
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است