در گزارش نت واش عنوان شد؛

اصفهان باردیگر میزبان آلاینده ها شد

اصفهان باردیگر میزبان آلاینده ها شد مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۷۳ مبین وضعیت ناسالم هوا برای عموم شهروندان است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان عنوان کرد: کیفیت هوای این شهر طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۷۳ وضعیت ناسالم هوا برای عموم شهروندان را نشان داده است.
وی با اشاره به اینکه روز گذشته هم میانگین شاخص کیفی هوا با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۴ مبین وضعیت ناسالم برای این شهر بود، اظهار داشت: این در شرایطی است که میانگین شاخص کیفیت هوای اصفهان برای امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۷ شرایط سالم را نشان داده است.
منطقه رودکی در وضعیت بنفش
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفیت هوا در احمد آباد ۱۶۱، استانداری ۱۶۴ و پروین ۱۶۸ قرار دارد، افزود: این در شرایطی است که شاخص کیفی هوا در منطقه رودکی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۲۵۲ وضعیت بنفش و بسیار ناسالم را نشان داده است.
وی اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه های خرازی و سگزی هم به ترتیب با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۱۸ و ۱۲۹ مبین هوای ناسالم برای گروه های حساس در این منطقه است.
صادقیان در مورد شاخص کیفی هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان هم اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی شاخصهای ۶۱ و ۶۶ مبین وضعیت سالم برای این شهرها است.

1399/11/13
14:39:25
0.0 / 5
1068
تگهای خبر: آب , آلاینده , كیفیت , محیط زیست
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است