مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان در وضعیت قرمز قرار گرفت

هوای اصفهان در وضعیت قرمز قرار گرفت به گزارش نت واش مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۱۶۳ در وضعیت قرمز قرار دارد.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه در زمینه کیفیت هوا در اصفهان و مناطق صنعتی استان بیشتر از ۱۵ روز است که در شرایط نامناسبی به سر می بریم، گفت: بر مبنای پیشبینی های هواشناسی تا اواسط هفته آتی این روند ادامه دارد.
وی با اعلان اینکه شاخص کیفی هوا در اصفهان در خیلی از ساعات در شرایط ناسالم برای گروه های حساس و در بعضی از ساعات هم سالم برای عموم است، افزود: شاخص کیفی هوای این شهر طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۶۳ در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان میانگین شاخص کیفی هوای امروز شهر اصفهان را هم ۱۱۳ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس اعلام نمود و اظهار داشت: روز گذشته هم این میانگین با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۸ شرایط نارنجی را برای کیفیت هوای اصفهان ثبت کرده است.
وی با اعلان اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در احمدآباد ۱۸۳، استانداری ۱۶۱، پروین ۱۸۵ و خرازی ۱۵۵ ثبت شده است، افزود: هوا در این ایستگاه ها در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم است.
صادقیان اشاره کرد: کیفیت هوای منطقه رودکی با قرار داشتن روی شاخص کیفی ۱۳۱ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
هوا در سگزی سالم است
وی کیفیت هوا در سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی ۷۲ را مبین حاکمیت هوای سالم در این منطقه اعلام نمود و اظهار داشت: باید توجه داشت که ممنوعیت فعالیت کوره های گچ و آجر و همینطور صنایع آلاینده در این منطقه منجر به بهبود وضعیت کیفی هوا شده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان در مورد شرایط کیفیت هوا در دیگر شهرستان های استان هم اظهار داشت: کیفیت هوا در شاهین شهر ۸۵ و در مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۵۳ در وضعیت سالم ثبت شده است.


منبع:

1399/10/20
14:05:04
0.0 / 5
1175
تگهای خبر: آب , آلاینده , صنعت , كیفیت
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است