مدیركل امور فرهنگی وزارت تعاون :

چرا نباید كارگران قهرمان زندگی ما باشند؟

چرا نباید كارگران قهرمان زندگی ما باشند؟ به گزارش نت واش از تهران مدیركل امور فرهنگی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: فضای مجازی یك فرصت بسیار مناسب برای انتقال فرهنگ كار به جامعه است.


احمد بیگی قبل از ظهر سه شنبه 17 تیرماه در حاشیه حضور در مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران شهید ملاآقایی و خانه فرهنگ کار شهرستان قرچک اظهار داشت: درباب فرهنگ کار هیچ گاه کلی گو نکرده ایم و در کشور فرهنگ کار به خوبی شکل نگرفته است.
وی افزود: درباب فرهنگ کار کشور، زود قضاوت نکنیم و درباب تاریخ فرهنگ کشور مطالعه داشته باشیم، فرهنگ کار گرفتار مشکلاتی است که باید با تمام توان برطرف شود.
مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: عدم وجود فرهنگ کار در کشور ضرر هایی را وارد میکند. در این راستا باید ماهانه جلساتی را درباب فرهنگ کار با اصناف و اقشار جامعه و صنوف دیگر داشته باشیم.
بیگی اشاره کرد: در کتب درسی درباب فرهنگ کار چیزی نیامده است، همیشه نباید دنبال قهرمان باشیم. هیچ گاه در کتب درسی از کارگران اسمی برده نشده است و هنوز نتوانسته ایم فرهنگ کار را به خوبی به جامعه انتقال بدهیم.
وی اظهار نمود: فرهنگ کار با خیلی دیگر از فرهنگ های دیگر ارتباط دارد، فضای مجازی یک فرصت بسیار مناسب برای انتقال فرهنگ کار به جامعه می باشد.
مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: بسیاری از افراد را رسانه ها قهرمان کردند، بیاییم فرهنگ کار و زحمات کارگران را در رسانه ها و فضای مجازی قهرمان نماییم، چرا نباید کارگران قهرمان زندگی ما باشند.
بیگی تصریح کرد: فرهنگ کار نباید با فرهنگ کار آفرینی اشتباه گرفته شود، فرهنگ کار خیلی مهم تر است چون فرهنگ کار با حفظ و دوام شغل سر و کار دارد و صدا و سیما برای فرهنگ کار به صورت جدی و جهادی پای کار بیاید.
خانه فرهنگ کار شهرستان قرچک با حضور مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد.
منبع:

1399/04/17
23:44:23
5.0 / 5
2811
تگهای خبر: راه اندازی
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است