شرایط بحرانی آب تهران

شرایط بحرانی آب تهران به گزارش نت واش قائم مقام شركت آب و فاضلاب استان تهران اظهار داشت با توجه به اینكه از امروز طبق اعلام سازمان هواشناسی قرار است كه دمای هوا بالا برود، اگر در میزان مصرف آب صرفه جویی و مدیریت صورت نگیرد، قطعا شاهد افت فشار آب می گردیم.


علیرضا نوذری پور با بیان اینكه در شرایط فعلی در حالت آماده باش قرار گرفته ایم، اظهار كرد: مشكلی برای تامین آب وجود ندارد اما اگر چند روز پشت سر هم دمای بالای ۴۰ درجه را شاهد باشیم، به صورت خود به خود شبكه دچار افت فشار خواهد شد.
وی ادامه داد: اگر ۱۰ درصد مدیریت مصرف از سوی مشتركان تهرانی صورت بگیرد، قطعا مشكلی در این زمینه به وجود نخواهد آمد. لازم به ذكر است كه منظور از صرفه جویی كاهش مصارف غیرضروری است و این مسئله بدین معنا نیست كه مشتركان كارهای روزمره خود را متوقف كنند.
قائم مقام شركت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به راهكارهایی برای مدیریت مصرف در این ایام عنوان كرد: لازم است كه در این شرایط مشتركان از شستن حیات، پیاده رو، ماشین و مصارف این چنینی به جد جلوگیری كنند چرا كه اگر این مدیریت صورت نگیرد، قطعا با مشكلاتی روبرو خواهیم شد.
نوذری پور با بیان اینكه میزان مصرف آب نسبت به سال گذشته تا به امروز افزایشی نداشته است، گفت: اگر تنها مشتركان ۱۰ درصد در میزان مصرف خود صرفه جویی داشته باشند، هیچ مشكلی برای تامین آب به وجود نخواهد آمد. لذا خواهش ما از تمام مشتركان تهرانی این است كه در میزان و نحوه مصرف خود دقت كافی را داشته باشند.

 

1396/05/07
12:31:52
5.0 / 5
6223
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است