روند نزولی قیمت ها در بازار خودرو

روند نزولی قیمت ها در بازار خودرو نت واش: بررسی قیمت ها در بازار خودرو، نشان میدهد بعد از صعود یكباره قیمت ها در بازار خودرو در ابتدای هفته جاری نسبت به هفته گذشته؛ حالا بازار مجدد روند نزولی به خود گرفته و قیمت ها در بازار خودرو كاهش پیدا كرده است.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، آنچه كه رصد قیمت ها در بازار خودرو نشان می دهد، این است كه همانطور كه قیمت ها در روز شنبه این هفته به اوج خود رسیده بود و نسبت به هفته پیش از آن افزایش قیمت عجیبی داشت، مجدد تغییر مسیر داده و روند نزولی بر خود گرفته است.
بر این اساس در گروه خودروسازی سایپا، در خودرو های پرتیراژ داخلی بین دو تا شش میلیون تومان كاهش قیمت محصولات به وجود آمده است. پراید ۱۱۱ كه در ابتدای هفته به ۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده بود در بازار امروز (دوشنبه)، ۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت داشته است.

پراید ۱۳۱ نیز كه كمترین كاهش را داشته، از ۶۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پرایدوانت ۱۵۱ نیز با كاهش یك میلیون و ۸۰۰ هزار تومان امروز با ۶۷ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفته است.
در مقابل بیشترین كاهش قیمت مختص خودرو ساینا است كه از ۸۲ میلیون تومان به ۷۶ میلیون تومان رسیده است. بعد از آن تیبا و تیبا ۲، به ترتیب پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان كاهش قیمت داشته اند. در بازار امروز تیبا ۷۰ میلیون تومان و تیبا ۲، ۷۶ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفته اند.
در دیگر خودروساز بزرگ (گروه صنعتی ایران خودرو) نیز قیمت ها نسبت به ابتدای هفته جاری كاهشی بوده و بین ۵۰۰ هزار تومان تا پنج میلیون تومان كاهش قیمت داشته است.
خودرو های سمند LX و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز هریك ۵۰۰ هزار تومان، پژو ۴۰۵ تك سوز یك میلیون تومان، سمند EF۷، دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و پژو پارس دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تومان كاهش قیمت داشته اند.
در بازار خودرو امروز، سمند LX ۱۰۴ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ دوگانه سوز ۱۱۶ میلیون تومان و مدل تك سوز آن ۹۶ میلیون تومان، سمند EF۷، ۱۱۸ میلیون تومان، و پژو پارس ۱۲۳ میلیون تومان قیمت داشته اند. اما بیشترین كاهش قیمت در این گروه خودروسازی مربوط به خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بوده است كه از ۱۰۷ میلیون تومان در ابتدای هفته به ۱۰۲ میلیون تومان رسیده و پنج میلیون تومان كاهش قیمت داشته است.


منبع:

1398/12/05
23:58:26
5.0 / 5
4292
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است