هواشناسی اعلام كرد؛

برف و باران در ارتفاعات

برف و باران در ارتفاعات به گزارش نت واش سازمان هواشناسی اعلام نموده كه فردا در بعضی نقاط شمال غرب، ارتفاعات البرز غربی و به تدریج در بعضی نقاط شمال شرق، بارش پراكنده برف و باران پیشبینی می شود.مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام نمود: فردا در بعضی نقاط شمال غرب، ارتفاعات البرز غربی و به تدریج در بعضی نقاط شمال شرق، بارش پراكنده برف و باران پیشبینی می شود.
صادق ضیائیان اضافه كرد: از اواخر روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی به كشور، ابتدا در استان های واقع در دامنه های زاگرس مركزی، بارش برف و باران و در جنوب غرب، بارش باران آغاز می شود. روز سه شنبه با تقویت این سامانه، گستره آن علاوه بر زاگرس مركزی، غرب، جنوب غرب، مركز، دامنه های جنوبی البرز و از بعدازظهر، سواحل دریای خزر، شمال شرق و شرق را هم فرامی گیرد.
وی تاكید كرد: در این مدت بارش در مناطق سردسیر و مرتفع به شكل برف و در مناطق جنوبی با رعد و برق همراه خواهد بود.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور اظهار داشت: هوای تهران فردا قسمتی ابری، همراه با غبار صبحگاهی، در بعضی ساعات نیمه ابری، گاهی وزش باد پیشبینی شده و روز دوشنبه در اواخر وقت، بارش خفیف باران دور از انتظار نیست. با این وجود هوای پایتخت در روز سه شنبه، ابری، همراه با بارش باران و مه رقیق، در بعضی ساعات وزش باد و گاهی رگبار و رعد و برق خواهد بود.

1398/12/04
13:35:50
5.0 / 5
4088
تگهای خبر: برق , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است