رشد ۱۵ درصدی ایستگاه های شارژ خودرو های برقی

رشد ۱۵ درصدی ایستگاه های شارژ خودرو های برقی نت واش: فرانسه در سال 2019 میلادی زیرساخت های لازم برای توسعه شبكه شارژ خودرو های الكتریكی را تا 15 درصد توسعه و گسترش داده است.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، یكی از مهم ترین عوامل گسترش بیش از پیش خودرو های الكتریكی، پاك و دوستدار محیط زیست در كشورهای مختلف جهان، ساخت و توسعه ایستگاههای شارژ مخصوص این وسائل نقلیه است.
برمبنای تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت insideevs، فرانسه اعلام نموده است كه ایستگاههای شارژ خودرو های الكتریكی را به منظور توسعه ناوگان حمل و نقل پاك و دوستدار محیط زیست تا ۱۵ درصد افزایش داده است تا بهره مندی هرچه بیشتر شهروندان این كشور را از این وسائل نقلیه به ارمغان بیاورد.
این بدان معناست كه ایستگاههای شارژ در فرانسه چهار هزار واحد بیشتر از مدت مشابه سال قبل شده و به عدد ۲۸ هزار و ۶۶۶ واحد در سراسر خاك این كشور اروپایی رسیده است.
خیلی از كشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و كاهش میزان انتشار آلاینده ها و گازهای گلخانه ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودرو های تمام الكتریكی و برقی را به تولید انبوه برسانند.
افزایش بیش از پیش خودرو های برقی و محبوبیت استفاده بیشتر از این خودرو های پاك، باعث شده است شركت های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یك از برنامه های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی كنند.
بدین ترتیب شركت های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته اند كه تغییر رویكرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودرو های برقی و الكتریكی و هیبریدی بپردازند تا در سال های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.
منبع:

1398/10/09
21:45:10
5.0 / 5
4326
تگهای خبر: آلاینده , آلودگی , برق , تولید
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است