معرفی سرپرست جدید دانشكده محیط زیست

معرفی سرپرست جدید دانشكده محیط زیست به گزارش نت واش در مراسمی، امید بزرگ حداد بعنوان سرپرست جدید دانشكده محیط زیست معرفی گردید.به گزارش نت واش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، در مراسمی كه با حضور كاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست، جمعی از مدیران، معاونان و اعضای هیات علمی دانشكده محیط زیست در سالن آمفی تئاتر این مركز دانشگاهی برگزار گردید ضمن تقدیر از زحمات احمد طالبی رئیس پیشین این مركز، حكم انتصاب امید بزرگ حداد به وی تقدیم شد.
امید بزرگ حداد كه هم اكنون سرپرستی پژوهشكده محیط زیست و توسعه پایدار را عهده دار است، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی كاربردی را هم در كارنامه اداری خود دارد.
وی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقاطع كارشناسی از دانشگاه تبریز، كارشناسی ارشد از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دكتری از دانشگاه علم و صنعت ایران و پسا دكتری از دانشگاه های تورنتو كانادا و دیویس كالیفرنیا در آمریكا است و در سال ۲۰۱۴ جزء یك درصد دانشمندان برتر جهان انتخاب گردید.
دانشكده محیط زیست كه از سال ۱۳۵۱ در كرج بعنوان تنها مركز آكادمیك آموزش های محیط بانی دایر شد در رشته های مختلف محیط زیست اقدام به آموزش دانشجو در مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد می كند.
 

1396/10/25
15:34:12
5.0 / 5
4643
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است