وزیر علوم خبر داد

دلیلهای لغو مجوز بعضی از صندوق های پژوهش و فناوری

دلیلهای لغو مجوز بعضی از صندوق های پژوهش و فناوری به گزارش نت واش وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از توسعه صندوق های پژوهش و فناوری در استان های كشور آگاهی داد و اظهار داشت: در كارگروه صندوق های پژوهش و فناوری با بررسی هایی كه انجام دادیم، بعضی از این صندوق ها كه فعال نبودند، لغو مجوز شدند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا دكتر منصور غلامی امروز در حاشیه مراسم رونمایی از ۱۰ محصول فناورانه شركت های دانش بنیان در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت كارگروه صندوق های پژوهش و فناوری كه به ریاست وی برگزار می شود، اظهار نمود: ماموریت صندوق نوآوری و شكوفایی پشتیبانی از شركت های دانش بنیان است و برای پشتیبانی از شركت های نوپا صندوق های پژوهش و فناوری فعال شده اند.
وی افزود: خوشبختانه برمبنای ضوابط و قوانین تعداد صندوق های پژوهش و فناوری در حال افزایش می باشد و در تلاش هستیم تا تعداد این صندوق ها را در كشور افزایش دهیم.
غلامی اشاره كرد: با توسعه كارهای صندوق های پژوهش و فناوری می توان از فعالیت شركت های دانش بنیان نوپا كه نیاز به سرمایه گذاری خطرپذیر دارند، حمایت بیشتری داشت.
وزیر علوم با اشاره به لغو مجوزهای بعضی از صندوق های پژوهش و فناوری، اظهار نمود: صندوق هایی كه خارج از ضوابط فعالیت داشتند، تذكر دریافت نمودند و بعضی از آنها كه فعال نبودند نیز لغو مجوز شدند.
منبع:

1398/09/26
14:17:28
5.0 / 5
4604
تگهای خبر: سرمایه گذاری , فناوری
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است