بارندگی در كشور ادامه دارد

بارندگی در كشور ادامه دارد به گزارش نت واش سازمان هواشناسی اعلام نموده امروز و فردا بارندگی در مناطق وسیعی از كشور ادامه دارد و دمای هوای شهركرد فردا در سردترین ساعات به منفی ۱۳ درجه خواهد رسید.مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام نمود: امروز سه شنبه در استان های واقع در سواحل دریای خزر، مركز، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، استان های واقع در دامنه های زاگرس مركزی و زاگرس جنوبی بارش برف، باران و وزش باد و در شمال غرب و غرب كشور بارش پراكنده برف و باران پیشبینی می شود.
صادق ضیائیان اضافه كرد: در مناطقی از جنوب و جنوب غرب بارش ها با رعد و برق و در مناطق مستعد با تگرگ همراه خواهد بود.
وی افزود: فردا چهارشنبه بارش در نوار غربی كشور قطع شده و در نیمه شرقی، مركز، سواحل شمالی، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مركزی و شرقی ادامه خواهد یافت.
فردا دمای هوا در شمال شرق و شرق كشور بین ۷ تا ۱۲ درجه كاسته می شود و دریای خزر و خلیج فارس هم طی دو روز آینده مواج خواهد بود.
هوای تهران امروز ابری، در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد پیشبینی شده و بیشترین و كمترین دمای هوای پایتخت امروز به ترتیب ۷ و یك درجه سانتیگراد اعلام شده است.
شهر زنجان امروز در سردترین ساعات دمای منهای ۷ درجه را تجربه خواهد نمود و دمای شهركرد هم فردا در سردترین ساعات به منفی ۱۳ درجه سانتیگراد خواهد رسید.


1398/09/02
17:41:22
5.0 / 5
4218
تگهای خبر: برق , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است