شكارچی غیر مجاز كبك دستگیر شد

شكارچی غیر مجاز كبك دستگیر شد به گزارش نت واش سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزكوه، از دستگیری متخلف شكار غیر مجاز كبك در این شهرستان اطلاع داد.به گزارش نت واش به نقل از مهر، فرشاد فیروزنیا با بیان این خبر اظهار داشت: ماموران یگان حفاظت شهرستان فیروزكوه روز گذشته حین گشت وكنترل منطقه آزاد شكارگاه شن دره، به یك نفرشكارچی غیر مجاز برخورد و نسبت به دستگیری وی اقدام نمودند.
وی با اشاره به اینكه از متخلف تعداد چهار قطعه لاشه كبك، یك قبضه سلاح كمرشكن و تعداد پنج تیر فشنگ ساچمه زنی كشف و ضبط شد، اضافه كرد: این شكارچی بعد از پرداخت مبلغ هشت میلیون ریال ضرر و زیان وارده به محیط زیست و تكمیل پرونده به مرجع قضایی شهرستان ارائه شد.
فیروزنیا خاطرنشان كرد: امسال تابحال دستورالعملی برای شكار پرنده در سطح استان تهران ابلاغ نشده است و درصورت مشاهده هرگونه شكار پرنده در مناطق تحت مدیریت و استحفاظی با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.
دوستداران و همیاران محیط زیست می توانند هرگونه تخلف شكار و صید در حوزه استان تهران را به اداره محیط زیست شهرستان مرتبط و یا فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست استان تهران به شماره تماس ۷۷۳۵۹۵۶۴ اعلام كنند.

1398/07/22
18:50:15
5.0 / 5
4626
تگهای خبر: محیط زیست
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است