رئیس اتاق اصناف تهران اعلام كرد

قیمت نان سفارشی در چند روز آینده تعیین می شود

قیمت نان سفارشی در چند روز آینده تعیین می شود به گزارش نت واش رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به اینكه هدف اصلی اعلام نرخ نامه جدید، ارائه نان با كیفیت به مردم است، اظهار داشت: واحدهای آزادپز هم آرد یارانه ای دریافت می كنند و در چند روز آینده قیمت نان سفارشی تعیین خواهد شد.


قاسم نوده فراهانی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با قیمت گذاری جدید نان اظهار داشت: هدف اصلی اعلام قیمت های جدید، ارائه نان با كیفیت به مردم بوده و در كنار آن اتاق اصناف و سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان به دنبال آن هستند كه به بهانه های واهی نان سفارشی به اجبار به مردم ندهند.
رئیس اتاق اصناف تهران اشاره كرد: هم اكنون قیمت نان ساده بررسی، تصویب و به اتحادیه های مربوطه ابلاغ گردید و در چند روز آینده قیمت نان سفارشی (به همراه كنجد یا سبزیجات) تعیین خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه برای نان های سفارشی سقف قیمتی تعیین خواهد شد، اظهار داشت: نانوایی های آزادپز در خرید آرد و گندم، یارانه دریافت می كنند بدین جهت باید قیمتهای مصوب و ابلاغی را رعایت نمایند.
نوده فراهانی تصریح كرد: نانوایی ها نباید به اجبار نان سفارشی به مردم عرضه كنند و از طرف دیگر به هیچ واحد نانوایی بدون كسب مجوز از اداره غله، پروانه كسب اعطا نخواهد شد.
رئیس اتاق اصناف تهران در اختتام اشاره كرد: نرخنامه جدید نان باید در دید مشتریان قرار بگیرد.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، چند روز پیش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از نرخ جدید انواع نان آگاهی داد.
منبع:

1398/07/05
14:13:56
5.0 / 5
4920
تگهای خبر: تولید , صنعت , كیفیت , مشتری
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است