توقیف اموال كارگران شركت روغن نباتی نرگس شیراز منتفی شد

توقیف اموال كارگران شركت روغن نباتی نرگس شیراز منتفی شد به گزارش نت واش طبق اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، مشكل ۲۰ كارگر شركت روغن نباتی نرگس شیراز كه حكم توقیف اموال آنها به علت بدهی كارخانه به بانك صادر شده بود، برطرف شده است.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، در ایام گذشته اخباری درباره حكم توقیف اموال ۲۰ كارگر روغن نباتی نرگس شیراز به علت بدهی كارخانه به بانك، انتشار یافته بود.
در این رابطه محمدهادی زارع - رئیس شورای اسلامی كار شركت روغن نباتی نرگس شیراز - گفته بود كه مسؤلان وقت كارخانه برای كاهش بدهی مجموعه روغن نباتی در اسفند ماه سال ۱۳۹۲ حدود ۱۰۰ نفر از پرسنل و كارگران را مجبور كردند با رفتن به بانك و با ضمانت خودشان مبادرت به دریافت وام ۲۰ میلیونی كنند كه در نهایت آنها توانستند مبلغی بالغ بر دو میلیارد تومان وام برای كاهش مشكلات این مجموعه دریافت نمایند.
به قول وی، مسؤلان كارخانه به بانك تعهد محضری داده بودند كه در صورت بازنشستگی و اخراج كارگران از كارخانه اقساط وام را خودشان بپردازند و وام را در شش ماه تسویه كنند، اما متاسفانه با گذشت شش سال از این ماجرا مسؤلان كارخانه نه تنها وام را تسویه نكردند بلكه حدود ۳۴۰ میلیون تومان هم بدهكار بانك هستند. به علت نپرداختن وام در موعد مقرر توسط مسؤلان كارخانه، بانك مبادرت به صدور حكم توقیف اموال برای ۲۰ نفر از كارگران كرد.
زارع همینطور گفته بود كه با عنایت به اینكه كارخانه هیچ تعهدی در قبال پرداخت و تسویه این وام ندارد ازاین رو چك شخصی كارگران و ضمانت نامه های آنها در اختیار بانك است.
این مورد از جانب ایسنا مورد پیگیری قرار|گرفت كه به دنبال آن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس امروز (یكشنبه) درباره آخرین وضعیت این كارخانه اعلام نمود كه حدود یك ماه پیش جلسه ای تحت عنوان حمایت قضایی از تولید به ریاست دادستان استان فارس و با حضور روسای دستگاه های اجرایی این استان برگزار شده و این مساله پس از برگزاری جلسه مذكور حل شده است.
طبق اعلام این سازمان، اموال كارگران شركت روغن نباتی نرگس شیراز هم اكنون توقیف نیست.1398/06/24
21:37:16
5.0 / 5
4328
تگهای خبر: تولید , دستگاه , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است