سازمان حمایت اعلام كرد

فروش بلیت هواپیما با نرخ بالاتر از آذر97 تخلف است

فروش بلیت هواپیما با نرخ بالاتر از آذر97 تخلف است به گزارش نت واش مدیركل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكندگان اظهار داشت: فروش بلیت هواپیما به قیمت بالاتر از نرخهای آذر ماه 97 تخلف است و باید شركتهای هواپیمایی نرخ آذر ماه 97 را ملاك عمل قرار دهند.


به گزارش نت واش به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سیدجواد احمدی اظهار نمود: در تیر ماه سال جاری نرخ بلیت هواپیما در پروازهای داخلی توسط شركتهای هواپیمایی با هماهنگی سازمان هواپیمایی كشوری و بدون هماهنگی با كارگروه تنظیم بازار، افزایش یافته و نرخهای جدید به اجرا گذاشته شده است.
مدیركل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان اضافه كرد: از آنجائیكه طی نشدن پروسه مندرج در مصوبه ۲۹ /۵/ ۹۷ شورای عالی هماهنگی اقتصادی كشور تخلف بوده و باوجود مكاتبات این سازمان برای اصلاح روند فوق، اقدامی از جانب سازمان هواپیمایی كشوری و شركتهای هواپیمایی در این زمینه صورت نگرفت، مقرر شد تا تعیین تكلیف نهایی، نرخ بلیت هواپیما بر اساس آذر ماه سال قبل محاسبه و فروخته شود و فروش بلیت با نرخ بالاتر، تخلف محسوب شود. این مساله مورد تایید وزیر راه و شهرسازی نیز قرار گرفته و توسط وی در رسانه ها تاكید و تایید شده است.
این مقام مسئول اشاره كرد: بر همین مبنا طی بازرسی به عمل آمده از چهار شركت هواپیمایی در هفته های اخیر به سبب اضافه دریافتی، ضمن تشكیل پرونده مراتب به تعزیرات حكومتی ارجاع شده و وضعیت سایر شركتها نیز در دست بررسی می باشد.
منبع:

1398/06/20
22:57:56
5.0 / 5
4738
تگهای خبر: بازار , پرواز , تولید , خدمات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است