آمادگی بورس كالا برای عرضه سیب، كشمش و خرما

آمادگی بورس كالا برای عرضه سیب، كشمش و خرما به گزارش نت واش رئیس سازمان بورس با اشاره به محصولاتی كه می توانند در بورس كالا عرضه شوند، اظهار داشت: اولویت ما در بورس كالا روی كالاهایی از قبیل كشمش و خرماست. البته برای عرضه سیب در بورس هیچ مانعی وجود ندارد.


شاپور محمدی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به اینكه آیا محصولات باغی همچون سیب در بورس كالا عرضه خواهد شد؟ اظهار نمود: بازار سرمایه و بورس كالا این آمادگی و ظرفیت عرضه محصولات باغی را دارند، چونكه كلیه محصولات كشاورزی كه همگن و قابل داد و ستد باشند را می توانیم در بازار سرمایه عرضه و كشف قیمت نماییم. البته اولویت ما در بورس كالا روی محصولاتی از قبیل كشمش و خرماست. البته برای عرضه سیب در بورس نیز هیچ مانعی وجود ندارد.
وی درباره تقدیر رئیس جمهور از سازمان بورس نیز اظهار داشت: با عنایت به تحولات گوناگون بین المللی و داخلی در حوزه های مختلف سیاسی و اقتصادی و فراز و نشیب های بازارها، خوشبختانه بازار سرمایه توانسته است تصویری با ثبات از خود عرضه نماید.
محمدی افزود: البته بخش اعظم این نتیجه به حضور افراد متخصص و متعهد در بازار سرمایه و همین طور فعالان بازار و سرمایه گذارانی برمی گردد كه عموما از تحصیلات بالا و تجربیات خوبی برخوردار می باشند. ضمن اینكه فرهنگ سرمایه گذاری در فعالان بازار سرمایه ارتقا یافته و افراد، غالبا عادت به تحلیل و كسب درآمد از طریق تحلیل كرده اند و طبیعتا همه اینها به ثبات بازار كمك كرده است.
دبیر شورای عالی بورس اضافه كرد: طبیعتا سازمان بورس و اركان بازار سرمایه شأنی جز خدمت گذاری برای خود قائل نیستند و تلاش می كنند كه بازار سرمایه از آرامش و قواعد خوبی برای هدایت و راهبری برخوردار باشد.1398/05/25
11:34:46
5.0 / 5
4413
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است