پیش بینی وضعیت آب و هوا؛

بارندگی در جنوب و جنوب شرق كشور، هوای گرم تا آخر هفته ماندگار است

بارندگی در جنوب و جنوب شرق كشور، هوای گرم تا آخر هفته ماندگار است نت واش: سازمان هواشناسی اعلام نموده كه از امروز تا اوایل هفته آینده در بعضی مناطق كشور، شاهد رگبار موقتی باران خواهیم بود اما هوای گرم تابستانه تا اختتام هفته در كشور ماندگار است.مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی كشور در گفت و گو با خبرنگار مهر اعلام نمود: از امروز تا اوایل هفته آینده خصوصاً در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطقی از جنوب و جنوب شرق كشور، رگبار موقتی باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. این وضعیت تا روز چهارشنبه در دامنه ها و ارتفاعات زاگرس مركزی و شمالی نیز رخ می دهد.
احد وظیفه اضافه كرد: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در سواحل غربی و مركزی دریای خزر نیز بارش پراكنده باران پیش بینی می شود. روز جمعه از ابرناكی در سواحل دریای خزر كاسته شده اما مجدداً طی روزهای جمعه و شنبه، بار دیگر شاهد بارش پراكنده باران در این مناطق خواهیم بود.
وی افزود: طی سه روز آینده در شمال سیستان و بلوچستان خصوصاً منطقه زابل، وزش باد شدید همراه با گرد و خاك رخ می دهد. در همین مدت با عنایت به افزایش سرعت وزش باد بر روی كشور عراق و در جنوب غرب ایران، وقوع پدیده گرد و خاك در مناطقی از جنوب غرب كشور، دور از انتظار نیست.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی كشور اشاره كرد: از امروز تا اختتام هفته همچنان هوای گرم تابستانه در غالب مناطق كشور ماندگار است.
هوای تهران امروز و فردا كمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد و از پنجشنبه تا شنبه، صاف گزارش شده و بیشترین دمای هوای پایتخت طی پنج روز آینده ۴۱ درجه سانتیگراد اعلام شده است.
دمای هوای اهواز امروز حداكثر به ۴۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید و روز جمعه به ۴۸ درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.


منبع:

1398/04/27
10:53:48
5.0 / 5
4630
تگهای خبر: برق , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است