ورق ارز برگشت

ورق ارز برگشت نت واش: بازار ارز بعد از چند روز ثبات، افزایشی شد و صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار و یورو را 200 تومان افزایش دادند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، بانك ها امروز (سوم تیر) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته افزایش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در بانك ها كه روز گذشته ۱۲ هزار و ۶۲۵ تومان بود، امروز با افزایش همراه بوده و به ۱۲ هزار و ۸۱۹ تومان رسیده است.
همین طور شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۵۹۰ تومان می خرند كه قیمت این ارز نیز حدود ۲۵۰ تومان افزایش داشته است.
هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۶ هزار و ۳۴۵ تومان خریداری می شود.

نرخ ارز مسافرتی
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریكه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۵ هزار و ۲۵۳ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان افزایش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۵ هزار تومان می خرند و ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان می فروشند كه این نرخ ها نیز نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان افزایش داشته است.1398/04/03
14:27:01
5.0 / 5
4413
تگهای خبر: بازار , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است