در صرافی های بانكی

دلار افزایشی و یورو كاهشی شد

دلار افزایشی و یورو كاهشی شد نت واش: بانك ها امروز قیمت خرید دلار را نسبت به هفته گذشته افزایش و قیمت یورو و پوند را كاهش دادند و این در شرایطی است كه قیمت دلار و یورو در صرافی های مجاز بانك مركزی با افزایش 50 تومانی روبرو بوده است.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، بانك ها امروز (۲۵ خرداد) قیمت ارز را نسبت به هفته گذشته افزایش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در بانك ها كه روز چهارشنبه هفته گذشته ۱۲ هزار و ۵۲۸ تومان بود، امروز به ۱۲ هزار و ۵۷۶ تومان رسیده است.
اما قیمت خرید یورو نسبت به هفته گذشته با كاهش همراه شد و شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۱۰۴ تومان می خرند كه قیمت این ارز نیز حدود ۲۰۰ تومان كاهش یافته است.
هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۵ هزار و ۸۵۱ تومان خریداری می شود.

قیمت ارز مسافرتی
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریكه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۴ هزار و ۸۱۳ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان می رسد.

قیمت ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به هفته گذشته ۵۰ تومان افزایش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان می فروشند كه این نرخ ها نیز نسبت به هفته گذشته ۵۰ تومان افزایش داشته است.
منبع:

1398/03/25
17:30:12
5.0 / 5
4268
تگهای خبر: بازار , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است