تعویض روغن و فیلتر اتوبوس یك میلیون تومان آب می خورد!

تعویض روغن و فیلتر اتوبوس یك میلیون تومان آب می خورد! به گزارش نت واش رئیس اتحادیه بنگاه های مسافربری با انتقاد از كیفیت و قیمت لوازم یدكی اظهار داشت: علیرغم رشد هزینه ها و صدور مجوز افزایش تعرفه ها، هنوز نرخ ها را افزایش نداده ایم.


علی انصافی در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با قیمت گذاری خدمات اتحادیه بنگاه های مسافربری اظهار داشت: شهرداری تهران برای فعالیت امسال نرخ نامه جدیدی اعلام نموده كه نسبت به نرخ سال قبل ۲۰ درصد افزایش قیمت لحاظ شده است.
رئیس اتحادیه بنگاه های مسافربری افزود: اتحادیه با عنایت به كاهش قدرت خرید مردم و افزایش هزینه آنها، نرخ نامه جدید را لحاظ نكرده و پیشبینی می شود تا میانه سال جاری فعالیت اعضا بر پایه نرخ نامه سال قبل ادامه یابد.
تعویض روغن و فیلتر یك اتوبوس حدود یك میلیون تومان تمام می شود
وی تصریح كرد: امسال در ادامه رشد قیمت لاستیك و روغن موتور، قیمت این دو محصول روند صعودی به خود گرفته كه شرایط نامساعدی را برای اعضای این صنف به دنبال داشته است. بررسی ها حكایت از آن دارد كه تعویض روغن و فیلتر یك اتوبوس هم اكنون در حدود یك میلیون تومان تمام می شود.
انصافی بیان كرد: در جهت تناسب هزینه و درآمد اعضا و صاحبان وسایل حمل و نقل عمومی، دولت باید با افزایش قیمت ها روبرو شود و این در شرایطی است كه در بعضی از موارد قطعات یدكی وسایل نقلیه وجود ندارد.
رئیس اتحادیه بنگاه های مسافربری با اشاره به اینكه كمبود لوازم یدكی احساس می شود، اظهار نمود: بعضی از وسایل نقلیه به علت نبود قطعات یدكی زمین گیر شده اند و از جانب دیگر به علت وجود لوازم یدكی بی كیفیت چینی هزینه های سرسام آوری برای صاحبان خودرو بوجود آمده است.
به نظر می رسد در تمام نقاط كشور گازوئیل یورو ۴ و یورو ۵ توزیع نمی شود
او همینطور از كیفیت گازوئیل توزیعی در سطح كشور انتقاد نمود و اظهار داشت: به نظر می آید در تمام نقاط كشور گازوئیل یورو ۴ و یورو ۵ توزیع نمی گردد چونكه خیلی از خودرو ها به علت استفاده از گازوئیل بی كیفیت دودزا شده اند.
انصافی تصریح كرد: قیمت اتوبوس روند صعودی به خود گرفته و در یك سال گذشته قیمت هر دستگاه اتوبوس بیشتر از دو برابر شده است كه در كنار افزایش هزینه های جانبی، فردی حاضر به سرمایه گذاری در این صنف نیست كه دولت باید همچون گذشته به این بخش یارانه اختصاص دهد تا قیمت وسایل نقلیه كاهش پیدا كند و چرخ تولید به حركت در بیاید.1398/03/06
20:01:06
5.0 / 5
4808
تگهای خبر: آب , اتوبوس , تولید , خدمات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است