قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه

قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه به گزارش نت واش جدیدترین قیمت طلا، سكه و ارز در روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه را در این خبر بخوانید.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، در لحظه انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید پنج میلیون و ۳۰ هزار تومان (۷۵ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان (۵۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) است.
همینطور هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سكه یك میلیون و ۷۸۰ هزار تومان (۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و سكه یك گرمی به قیمت ۹۸۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۵۱ هزار و ۸۱ تومان (۵۰۸۱ تومان افزایش نسبت به دیروز) و هر اونس طلای جهانی هم ۱۲۸۰.۹۵ (۳.۵ دلار كاهش نسبت به دیروز) است.

نمودار نرخ ارز سینوسی شد
اما امروز (۱۱ اردیبهشت) بانك ها هر دلار آمریكا را به قیمت ۱۳ هزار و ۷۴۲ تومان می خرند و قیمت خرید یورو هم در شعب ارزی بانك ها به ۱۵ هزار و ۴۱۶ تومان است.
بعد از كاهش قیمت ارز در روز گذشته نرخ خرید دلار در بانك ها امروز نسبت به روز گذشته كه ۱۳ هزار و ۶۴۵ تومان اعلام شده بود، افزایش داشته است.
امروز بانك ها هر پوند انگلیس را هم ۱۷ هزار و ۹۲۴ تومان خریداری می كنند.
از جانب دیگر، قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۶ هزار و ۱۹۱ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۶ هزار و ۵۵۰ تومان می رسد.

نرخ ارز در صرافی های بانكی
این در شرایطی است كه نرخ خرید یورو در صرافی های مجاز بانك مركزی ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۶ هزار تومان است كه نسبت به روز گذشته ۱۰۰ تومان افزایش داشته است.
این صرافی ها همینطور امروز هر دلار آمریكا را ۱۴ هزار و ۵۰ تومان خریده و ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان می فروشند كه قیمت دلار هم افزایش ۱۰۰ تومانی داشته است.1398/02/12
12:54:25
5.0 / 5
4495
تگهای خبر: بازار , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است