بارش باران در شمال و شرق كشور، در ارتفاعات برف می بارد

بارش باران در شمال و شرق كشور، در ارتفاعات برف می بارد نت واش: سازمان هواشناسی اعلام نمود: امروز بارش باران و گاهی وزش باد در سواحل دریای خزر و ارتفاعات و دامنه های شمالی البرز مركزی و شرقی و شمال شرق كشورو در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی كشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام نمود: امروز بارش باران و گاهی وزش باد در سواحل دریای خزر و ارتفاعات و دامنه های شمالی البرز مركزی و شرقی و شمال شرق كشور در استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی همین طور ارتفاعات البرز مركزی و شرقی در استان های تهران، سمنان و یزد پیش بینی می شود كه در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش ها به صورت برف خواهد بود.
احد وظیفه اضافه كرد: بخش هایی از شمال غرب، غرب (زاگرس مركزی)، در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و در مناطق كوهستانی رگبار برف، در شرق و جنوب شرق كشور و مناطقی از جنوب كشور در استان های كرمان و هرمزگان رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.
به گفته وی: شدت بارش ها امروز در شرق استان مازندران، استان گلستان، خراسان شمالی و نیمه شمالی خراسان رضوی است.
همچنین امروز در نیمه شرقی كشور و باز استان های تهران، البرز، سمنان، قزوین، قم، مركزی و اصفهان وزش باد شدید پیش بینی می شود و برای شرق و جنوب شرق كشور خیزش گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا باز انتظار می رود.
وظیفه افزود: فردا چهارشنبه بارش به شمال شرق استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و شمال خراسان جنوبی، همین طور سواحل شرقی دریای خزر، در استان گلستان و شرق استان مازندران محدود می شود و روز پنج شنبه بارش پراكنده باران، قسمت هایی از شمال غرب و شمال شرق كشور و ارتفاعات البرز مركزی پیش بینی شده است.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی كشور اشاره كرد: طی روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه خلیج فارس و تنگه هرمز و روزهای چهارشنبه و پنج شنبه دریای عمان مواج است. همین طور نیمه شرقی دریای خزر در سواحل استان گلستان و مازندران امروز سه شنبه مواج پیش بینی می شود.
وی اظهار داشت: از امشب تا بامداد جمعه كاهش دما در شمال شرق و شرق كشور به میزان ۴ تا ۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
هوای تهران امروز صاف، همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید و در پس از ظهر افزایش ابر و فردا و پس فردا كمی ابری، گاهی وزش باد و در پس از ظهر افزایش ابر پیش بینی شده است و بیشترین و كمترین دمای پایتخت امروز به ترتیب ۱۴ و ۲ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

1398/02/06
17:10:46
5.0 / 5
4590
تگهای خبر: برق , كیفیت , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است