عضو كمیسیون كشاورزی مجلس:

بخش كشاورزی ركن و اساس رونق تولید است

بخش كشاورزی ركن و اساس رونق تولید است نت واش: عضو كمیسیون كشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بخش كشاورزی با داشتن ظرفیت های بی نظیر و متنوع پیشران و ركن اساسی رونق تولید شمرده می شود و لزوم دارد در این عرصه برنامه ریزی ها درست و هدفمند صورت گیرد.


رضا كریمی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: با عنایت به اینكه بخش عمده ای از تولید ناخالص كشور از محل محصولات كشاورزی و صنایع وابسته به آن است ما باید حجم بیشتری از سرمایه گذاری ها و ایجاد جذابیت برای كارآفرینان را در حوزه كشاورزی و صنایع در رابطه با آن قرار دهیم تا این بخش در كنار سودآوری زمینه اشتغال مضاعف و محرك را فراهم آورد.

وی با اشاره به اینكه در استان اردبیل باز عمده ظرفیت ها روی بخش كشاورزی متمركز شده است، اشاره كرد: ما اگر بتوانیم در این استان با نگاه درست و واقع بینانه تصمیم گیری ها، برنامه ریزی ها و هدفگذاری ها را روی حوزه كشاورزی متمركز كرده و از فعالان این بخش حمایت همه جانبه داشته باشیم بالقطع خلاءها و نارسایی ها در بخش رونق تولید برطرف خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: مقام معظم رهبری در نامگذاری سال به نام رونق تولید بر استفاده از ظرفیت تمام بخش ها در تحول و تحرك بخشی به اقتصاد تاكید نمودند كه به یقین در كشور ما با عنایت به اولویت توسعه بخش كشاورزی می تواند بعنوان یك بخش سودآور و پیشران مطرح باشد.

كریمی اظهار داشت: ما امروز در استان اردبیل با تولید محصولات زراعی، دامی و باغی متنوع به راحتی می توانیم از سرمایه گذاران خصوصاً در راه اندازی صنیع تبدیلی و تكمیلی حمایت هایی را از بابت پرداخت تسهیلات و سایر بخش ها انجام دهیم كه امیدواریم با تدبیر مسئولان استان اردبیل در سال جدید بیشترین فعالیت ها در رونق تولید در این عرصه متمركز شود.




1398/01/29
14:53:58
5.0 / 5
4423
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است