هواشناسی اخطار داد

اخطار سیل در جنوب و شرق كشور

اخطار سیل در جنوب و شرق كشور به گزارش نت واش سازمان هواشناسی در اخطاریه ای اعلام نموده امروز و فردا در نیمه شرقی كشور احتمال بارش باران، رگبار و رعد و برق، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی شده است.به گزارش نت واش به نقل از مهر، سازمان هواشناسی در اخطاریه ای اعلام نمود: بارش باران گاهی با رگبار ورعدوبرق و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها طی روزهای شنبه و یكشنبه در نیمه شرقی كشور پیش بینی می شود.
بر این اساس این وضعیت امروز شنبه جنوب بوشهر، جنوب فارس از اوایل شب هرمزگان، جنوب كرمان و بتدریج اواخروقت جنوب سیستان وبلوچستان و فردا یكشنبه در نیمه شرقی هرمزگان، جنوب شرق كرمان، جنوب سیستان وبلوچستان و با شدت كمتر خراسان جنوبی و خراسان رضوی پیش بینی شده است.
انتظار می رود این سامانه بارشی بتدریج تا اواسط روز دوشنبه از نوار شرقی كشور بیرون برود. با عنایت به پیش بینی بارش شدید و رگبار ی، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیلها، طغیان رودخانه های فصلی در مناطق یاد شده وجود دارد ازاین رو به هموطنان گرامی و سازمانها و ارگان های ذیربط سفارش می شود، تمهیدات لازم را جهت كاهش خسارات احتمالی به عمل آورند.

1398/01/26
16:34:12
5.0 / 5
4909
تگهای خبر: آب , برق , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است