هزینه نخستین وعده غذایی سال نو چقدر است؟

هزینه نخستین وعده غذایی سال نو چقدر است؟ به گزارش نت واش با عنایت به افزایش قیمت محصولات مصرفی به خصوص اقلام خوراكی سبزی پلو ماهی با كوكو شب عید و رشته پلو به ترتیب قیمتی در حدود ۱۱۲ هزار و ۳۷ هزار تومان دارد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، ایرانیان برای خیلی از آئین و روزهای سال مراسم های قابل توجهی برگزار می كنند كه حتی وعده های غذایی در آن از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد. به صورت مثال ایرانیان در نخستین روز سال نو به پخت و مصرف سبزی پلو و ماهی و رشته پلو می پردازند كه با عنایت به افزایش قیمت انواع محصولات به خصوص محصولات خوراكی به نظرمی رسد این دو غذا امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.
بررسی های ایسنا از سطح بازار حكایت از آن دارد كه هر كیلو برنج ایرانی قیمتی در حدود ۱۳ تا ۱۸ هزار تومان، گوشت چرخ شده به صورت میانگین كیلویی ۱۰۰ هزار تومان، كشمش ۳۰ تا ۳۳ هزار تومان، رشته پلویی ۱۱ هزار تومان، سبزی پلو كیلوی ۶ هزار تومان، ماهی قزل آلا ۳۳ هزار تومان و ماهی سفید ۶۵ تا ۷۰ هزار تومان قیمت دارد.
یك حساب سرانگشتی مبین آن است كه برای تهیه و پخت سبزی پلو ماهی و كوكو برای ۴ نفر با عنایت به ماهی قزل آلا و سفید باید ۶۷ هزار تومان تا ۱۲۷ هزار تومان هزینه كرد و برای پخت رشته پلو باید حدود ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان هزینه در نظر گرفت.1398/01/01
10:59:00
5.0 / 5
4522
تگهای خبر: بازار , محصولات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است