پول اضافی برای جعبه شیرینی پرداخت نكنید

پول اضافی برای جعبه شیرینی پرداخت نكنید نت واش: رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و كافه قنادی تهران از محاسبه قیمت جعبه و بسته بندی شیرینی در قیمت نهایی شیرینی آگاهی داد و اظهار داشت: در یك سال اخیر قیمت جعبه و بسته بندی شیرینی با رشد ۳۰۰ درصدی روبه رو شده است.


علی بهرمند در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با شرایط بازار شیرینی در روزهای عید نوروز و روزهای منتهی به سال جدید، اظهار داشت: در ماه های اخیر قیمت مواد اولیه با رشد قابل توجهی همراه بوده اما قیمت انواع شیرینی كه به صورت رسمی نرخ گذاری می شود، تغییری نداشته است.
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و كافه قنادی تهران با اشاره به اینكه قیمت جعبه شیرینی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳۰۰ درصدی را تجربه كرده است، اظهار داشت: در شرایط فعلی قیمت جعبه و بسته بندی شیرینی از قیمت خود شیرینی بیشتر است.
بهرمند تصریح كرد: قیمت جعبه و بسته بندی شیرینی در تعیین قیمت مصوب، دیده شده و این در شرایطی است كه قیمت جعبه شیرینی هایی كه به صورت مصوب تعیین نشده، در قیمت نهایی محصول دیده شده و بازرسان و كارشناسان اتحادیه بر قیمت شیرینی و احتساب جعبه نظارت دارند.
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و كافه قنادی تهران قیمت هر كیلو جعبه بسته بندی شیرینی را ۱۸ تا ۲۶ هزار تومان اعلام و اشاره كرد: قیمت هر كیلوگرم جعبه شیرینی بدون هزینه نگهداری و مونتاژ برای واحدهای صنفی در حدود ۱۸ تا ۲۶ هزار تومان تمام می شود كه قیمت بسته بندی در نرخ نهایی شیرینی محاسبه شده است.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، با این تفاسیر، افراد با حضور در واحدهای صنفی شیرینی فروشی نباید هزینه جداگانه ای برای جعبه و بسته بندی شیرینی بپردازند، برای اینكه قیمت جعبه در قیمت نهایی شیرینی محاسبه شده است.1397/12/27
13:59:55
5.0 / 5
4290
تگهای خبر: بازار , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است