ماییم و یك زمین!

بیانیه اسنپ در مورد بخش نخست كمپین محیط زیستی این سامانه

بیانیه اسنپ در مورد بخش نخست كمپین محیط زیستی این سامانه به گزارش نت واش سهم ما در پشتیبانی از زمین چقدر است؟ تاكنون چند بار این سوال را از خودمان پرسیده ایم؟ چقدر به نقش خودمان در نگهداری از زمین فكر كرده ایم؟به گزارش نت واش به نقل از مهر، هر بهاری كه می آید، یك مرتبه دیگر جان تازه ای در زمین دمیده می شود و همه چیز بوی تازگی می گیرد. تا چشم كار می كند همه جا سبز است و باطراوت. به طبیعت نگاه می نماییم و دل مان برای این همه سرزندگی قنج می رود. این حال خوب اما چقدر دوام دارد؟ شاید باورش سخت باشد اما حتی یك زباله كوچك هم می تواند آن تصویر زیبا را به هم بریزد و در قواره بزرگ تر از عمر زمین دوست داشتنی مان بكاهد. این است كه هر كدام از ما سهم بزرگی در نگهداری از آن تصویر زیبا داریم و با قدم هایی كه برمی داریم می توانیم نگهبان زمین باشیم.
به همین بهانه ما هم تصمیم گرفتیم بعنوان عضوی از خانواده بزرگ زمین به سهم خودمان دست به كار شویم. نتیجه اش كمپینی شد با شعار ماییم و یك زمین كه الفبایش حفاظت از محیط زیست است و بنایش فرهنگ سازی. گفتیم حالا كه آینده میلیاردها نفر به حال زمین بستگی دارد، دست روی دست نگذاریم؛ تصمیم گرفتیم شما را هم خبر نماییم كه مثل همیشه همراه مان شوید. رسالت مان یكی است؛ این كه حواس مان باشد زباله مان را از ماشین بیرون نریزیم تا زمین زنده بماند.
امیدواریم به واسطه آغاز بخش اول كمپین محیط زیستی اسنپ، با تمركز بر بیرون نریختن زباله از ماشین، یك قدم هر چند كوچك به نفع زمین برداریم. خوب می دانیم كه هر كدام از ما حلقه ای از زنجیره ای هستیم كه می تواند حال زمین را خوب نگه دارد و یك دست صدا ندارد. از شما دعوت می نماییم در این راه همراه مان باشید تا دِین مان را به زمین ادا نماییم. یادمان باشد كه ماییم و یك زمین!
اولین ویدئوی كمپین #ماییم_و_یك_زمین را از اینجا ببینید.

1397/12/24
01:00:01
5.0 / 5
4973
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است