بابایی خبر داد

فروش اینترنتی سایپا هر روز انجام می شود روزانه حدود ۴۰۰ دستگاه

فروش اینترنتی سایپا هر روز انجام می شود روزانه حدود ۴۰۰ دستگاه نت واش: سایت فروش فوری خودرو هر روز از ساعت ۱۰ بامداد باز و فروش با لحاظ شرایط انجام می شود.


عبدالله بابایی، نماینده ویژه مدیرعامل در امور فروش و خدمات سپس فروش محصولات سایپا، در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار و كمیته خودرو می توانیم حدودا حدود ۲۰ درصد از تولید روزانه شركت را به صورت فروش فوری عرضه نماییم. علاوه بر اینكه سایت فروش محصولات به صورت شبانه روزی فعال بوده و مشتریان امكان خرید محصولات را دارند. البته با عنایت به اینكه این ۲۰ درصد شامل حدودا روزانه ۴۰۰ دستگاه خودرو در سایپا می شود، امكان دارد با عنایت به تقاضای بالا این تعداد در همان ساعت اول به فروش برسد و سایت برای آن روز بسته شود.
وی اضافه كرد: سایت برای فروش هر روز ساعت ۱۰ بامداد باز و عرضه محصولات آغاز می شود.
بابایی در مورد سهمیه اختصاص داده شده به نمایندگی های سایپا و حرف و حدیث هایی كه در این رابطه مطرح است، اظهار داشت: سهمیه برای نمایندگی ها در شرایط محیطی ومنطقه ای به صورت یكسان در نظر گرفته می شود. علاوه بر این شرایطی شامل ثبت نام با كارت ملی، داشتن سن بالای ۱۸ سال و عدم خرید خودرو از شروع سال ۹۶ برای ثبت نام ها ملاك قرار گرفته است. همین طور در این نوع عرضه صلح هم وجود ندارد، بدین سبب ما تنها به دنبال مشتریان واقعی و مصرف كننده نهایی هستیم.
وی با اشاره به استقبال بالای مردم در ایام نخست فروش، اضافه كرد: با ادامه این روند به مرور تقاضا هم كاهش پیدا خواهدنمود.
بابایی در مورد میزان فروش و قیمت ها اعلام نمود: ملاك قیمت فروش محصولات سایپا، پنج درصد زیر قیمت حاشیه بازار در ۱۰ بهمن ماه است كه تفاوت زیادی با قیمت های فعلی بازار دارد.
وی درباره موعد تحویل خودروهای ثبت نامی اعلام نمود: اهتمام ما این است كه تمامی خودروهای ثبت نامی را تا قبل از عید نوروز به مشتریان تحویل دهیم.1397/12/02
19:40:51
5.0 / 5
4456
تگهای خبر: بازار , تولید , ثبت نام , خدمات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است