رئیس حفاظت محیط زیست گرمسار:

۴ شكارچی در گرمسار دستگیر شدند

۴ شكارچی در گرمسار دستگیر شدند به گزارش نت واش رئیس حفاظت محیط زیست گرمسار از دستگیری چهار شكارچی در این شهرستان اطلاع داد و اظهار داشت: از این متخلفان ادوات شكار و همینطور یك سلاح برنوی شكاری ضبط شد.به گزارش نت واش به نقل از مهر، حبیب دارپرنیان ظهر یكشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل اداره حفاظت از محیط زیست گرمسار، از دستگیری شكارچیان متخلف در این شهرستان اطلاع داد و تصریح كرد: به دنبال گشت و كنترل ماموران اجرایی در زیستگاه های حیات وحش یك گروه چهار نفره شكارچی غیر مجاز دستگیر شدند.
وی اضافه كرد: این شكارچیان كه مبادرت به شكار هم كرده بودند، در ارتفاعات زیستگاه حیات وحش كلرز، یك راس كل وحشی پازن را شكار كرده بودند كه به چنگ قانون افتادند.
رئیس محیط زیست گرمسار درباره كشفیات از این گروه شكارچی هم توضیح داد: علاوه بر لاشه یك راس كل پاژن، یك قبضه سلاح برنو ۲۷۰ دوربین دار، هفت تیر فشنگ و دو عدد پوكه فشنگ استفاده شده، دو عدد دوربین چشمی، دو عدد چاقو و یكدستگاه فاصله سنج هم از این شكارچیان كشف شد كه نشان می داد این افراد، شكارچیان حرفه ای هستند.
دارپرنیان با اشاره به اینكه محكومیت و پرداخت جریمه در انتظار شكارچیان متخلف است، ابزاز اشت: ادوات جرم و پرونده این شكارچیان به دادسرا ارجاع شده است.
وی اضافه كرد: معمولاً شكارچیان با استناد به ماده ۱۱ قانون شكار و صید محكوم و باید نسبت به پرداخت جریمه ۱۰۰ میلیون ریالی اقدام نمایند.

1397/10/10
14:38:09
5.0 / 5
4631
تگهای خبر: دستگاه , محیط زیست
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است